Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Erkek Tarafı: Testosteron

Erkek Tarafı: Testosteron

6,00

(2 kişi yorum yaptı)

2013-09-06 19:34:23 22 Kasım 2013 2 Saat0 Dk Dram Komedi Dram, Komedi

Yönetmen: İlksen Başarır İlksen Başarır

Ülke: türkiye

Gişe: 195.556

Oyuncular: Onur Ünsal, Mert Fırat, Emre Karayel, Timur Acar, Tuna Kırlı, Cihan Ercan, Metin Coşkun Devamını Gör...

Ödüller: En iyi yardımcı erkek oyuncu (komedi)

Konusu : Aşkı mantık mı, duygular mı, yoksa biyoloji mi yönetir? Her şey nikah salonunda evlenmek üzere olan gelinin salondaki konuklardan biriyle öpüşmesiyle başlar. Nikah salonu savaş alanına döner, kimin kime vurduğu belli değildir. Ortalık yatışınca kavganın tarafları olan farklı mesleklere ve karakterlere sahip 7 adam ünlü bir pop şarkıcısı olan gelinin neden kendi halinde bir bilim adamıyla olan ilişkisini nikah salonunda bitirmeye çalıştığını tartışır. Gece boyunca tek ortak noktaları olan “kadınlar” üzerinden konuşurlar. Kadınlarla olan komik hikayelerini anlattıkça zaafları ve zayıflıkları teker teker ortaya saçılır.M.Y

15 Aralık 2015 00:56

Bu filmi vizyona girdiğinde izlemedim dvd si çıkınca izlerim dedim çünkü fragmanı hoşuma gitmemişti sinemaya gidip izlemek istemedim ama pişman oldum 2 yıldır dvd si çıkmadı tv de gösterilmedi bir çok kişi filmi beğenmediğini söylüyor buna rağmen nasıl 195 bin kişi izledi hayret doğrusu umarım dvd si bir an önce çıkarda bu meraktan kurtulurum.

Cevap Yaz

baran34

8 Aralık 2013 16:58

İlksen Başarır'ın "Başka dilde aşk" filmini izledikten sonra bunun onun elinden çıktığına inanmak güç geliyor. Hele ki kadroda nispeten deneyimli bir hayli oyuncunun biraraya gelip bu kadar seviyesiz ve garip bir oyunculuk oynaması hayra alamet bir olay. Belli ki polonyalı bir yazarın elinden çıkmış tiyatro oyununun maalesef Türk kültür ve anlayışından ne kadar uzak bir olgu olduğu gözardı edilmiş ama yinede bu kadar kötü olmamalıydı. Filmin küfür argümanını devamlı surette hiç bıkmadan empoze ettiği yapımda biz erkeklerin ilgisini çeken bir durum yok. Belki kadınlık onurunu umursamayan ve bu sözlere hayranlık duyan bir takım dişikişiler hariç. Salondan çıkma olayına gelince. Seans arası dönünce 20 kişiden 13 kişiye düştüğüne şahit oldum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica