Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Patron Mutlu Son İstiyor

Patron Mutlu Son İstiyor

7,39

(13 kişi yorum yaptı)

2013-08-27 13:20:34 3 Ocak 2014 1 Saat 45 Dk Komedi Duygusal Macera Komedi, Duygusal, Macera
IMAX 2d

Yönetmen: Kıvanç Baruönü Kıvanç Baruönü

Ülke: türkiye

Gişe: 1.415.960

Oyuncular: Ersin Korkut, Erkan Can, Ezgi Mola, Murat Başoğlu, Mustafa Uzunyılmaz, Saba Tümer, Ayşenur Yazıcıoğlu, Nusret Çetinel, Hande Yöğen, Oğuz Okul Devamını Gör...

Konusu : Sinan (Tolga Çevik) patronu (İsfendiyar) tarafından Kapadokya’ya bir komedi filmi senaryosu yazmak üzere gönderilir. Süresi çok azdır ve filmin sonu mutlu bitmek zorundadır! Sinan, mutlu bir hikaye için ilham perisini beklerken, önce kalacağı otelin sahibi İzzet Bey’in kızı Eylül (Ezgi Mola) karşısına çıkar sonra da hayatında en çok nefret ettiği kişi olan eski arkadaşı, ünlü oyuncu Faruk (Murat Başoğlu)! Kendisini Sinan’ın “makam şoförü” ilan eden Taksici Ersin (Ersin Korkut) ve çiftlik sahibi Atçı Arif (Erkan Can) bir süre sonra hem Sinan’ın hayatında hem de senaryosunda yerlerini alırlar. Kapadokya’da bir balon gezisi, herkesin hayatını değiştirir, özellikle Sinan ve Eylül’ün! Peri bacalarının etrafında, rengarenk balonların içinde ve büyülü bağbozumu şenliklerinde geçen onca macera herkes için adeta ayrı bir filme dönüşürken, patron İsfendiyar’ın beklediği “mutlu son” bir türlü gelmez! Ama patron mutlu son istemektedir ve Sinan sonu yazmak zorundadır!enigmacuture

1 Kasım 2018 00:56

her hafta tv 8'de yayınlanan ve artık patron mutlu son istiyor zehirlenmesi yaşatmaya başlayan film. ezgi mola dışında filmin vağğvvv dedirtecek hiçbir yanı yok. basit ve klişe.

Cevap Yaz

mansurx

16 Ekim 2016 09:42

Film baştan sona kapadokya da geçiyor mekan seçimleri de güzel olmuş ama hikaye klişe bir konu ve filmde mantık inandırıcılık sorunları var ayrıca komedi ve romantizm de pek iyi harmanlanamamış ama herşeye rağmen tolga çevik ve ezgi mola filmi izletiyor erkan can da filme renk katmış ama filme 105 dakika uzun olmuş 90 dakika olsa film gişede 2 milyonu bulabilirdi kısaca zaman geçirmek için uygun bir film.

Cevap Yaz

leon_red

21 Mart 2015 15:05

İzleyici de parasının ve film için ayırdığı zamanın karşılığını istiyor. Peki alabiliyor mu ? Eh işte fifti fifti :) Ne şiş yanıyor Ne kebap :)

Cevap Yaz

hakan_ışık

21 Ekim 2014 20:32

Daha guzel olabilirdi .ezgi mola bir harika

Cevap Yaz

vatansever10

13 Haziran 2014 09:09

komedi dükkanı yada arkadasım hoşgeldın formatından uzaklaşamamıs tolga çevik. şahsım adına hayal kırıklığı....

Cevap Yaz

ASLANTAS

12 Mart 2014 10:16

Güzel, keyifli, samimi bir film...Sevdim..)

Cevap Yaz

erakman

10 Mart 2014 10:06

Çekim kalitesi oldukça iyi.Mekanlar çok güzel.Ama Yılmaz Erdoğan'ın romantikmi-komedimi yazayım fikri düşüncesi filmi kararsız ve vasat kılmış.Tolga Çevik'in ise aşırı jest ve mimiklerini yapmacık buldum.Kıasacası oldukça kötü bir film diyebilriim.1,5 milyon seyirci bulması ise çok büyük başarı.Aksine Ezgi Mola filmde oldukça doğal ve iyiydi.

Cevap Yaz

enginyuksel1982

9 Mart 2014 20:47

izlerken gülümsetebilen bir film izlenebilir 6/10

Cevap Yaz

black_eagle_09

16 Şubat 2014 22:10

Tiyatrocunun kaleminden olduğu çok belli olan bir senaryo. Komediden çok romantik komedi diyebileceğimiz bir yapım. Ne hikmetse küfürlü komedi filmlerinin yarısı kadar bile izlenmedi. Bu da halkımızın iyi filmlere gereken değeri vermediğini gösteriyor. Oyuncu performansları üst düzey olmasa da senaryodan dolayı iyi puanı hak ediyor bence.

Cevap Yaz

Yuxel1907

28 Ocak 2014 10:45

Film komediden daha çok romantik özellikler taşıyor. Tolga Çevik bu filmde, Charlie Chaplin tarzı sakarlıklar komedisinin önüne geçemiyor. Pek çok kişinin düşündüğü gibi ben de, Tolga Çevik TV performansını sinemaya aynı ölçüde taşıyamadığını düşünüyorum. Senaryo olarak da "ısmarlama" hissi veriyor insana; ancak filmde fotoğraflar oldukça güzel, filmin final bölümü de oldukça iyi sayılabilir. Beklentinizi yüksek tutmamanız kaidesiyle hoşca zaman geçirebileceğiniz bir film..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica