Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İntikam

İntikam

7,09

(3 kişi yorum yaptı)

2013-08-12 15:18:52 1 Ocak 1970 1 Saat 40 Dk Gizem Gerilim Dram Gizem, Gerilim, Dram

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mert Kırlak, Mert Kırlak, Mert Kırlak, Mert Kırlak, Ömer Eyyüp Yapıcı, Batuhan Ekşi Devamını Gör...

Konusu : Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. Adil’e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin’se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Cezaevindeki Adil’in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin’in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin’e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlükler yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır.mmansuryıldırım

25 Mayıs 2017 22:49

Amerika yapımı revenge dizisinin türk versiyonuydu neredeyse her bölüm sahne,sahne aynen uygulanmıştı bu dizide engin hepileri çok karizmatikdi diziyi ayakta tutan oyuncuydu ama orjinal dizinin tadı yoktu ortalama bir diziydi kanal d diziyi 44.bölümde final yapıp bitirmişti.

Cevap Yaz

Kleberson

19 Haziran 2015 20:21

kötü bir diziydi

Cevap Yaz

RozaJalgasbay

24 Mart 2015 18:12

Güzel dizi de ama Rüzgar rolündeki Nejat İşler'i Yiğit Özşener'e değiştirmelerini beğenmedim. Yiğit Özşener harika oyuncu, Ezel, Kaybedenler külübünde mükemmeldi ama çocukluktan aşk kalacak romantik bir tipe benzemiyor . Rüzgarin rolüne yakıştıramadım,komedi yada kötü insan rölüne iyi geliyor. Bence dizideki erkek karakterlerden en mükemmelini Engin Hepileri canlandırmış. Rolü de kendisi de harika, çok bayıldım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica