Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Behzat Ç. Ankara Yanıyor

Behzat Ç. Ankara Yanıyor

8,29

(8 kişi yorum yaptı)

2013-07-15 11:21:54 1 Kasım 2013 1 Saat 35 Dk Aksiyon Polisiye Macera Aksiyon, Polisiye, Macera
IMAX 2d 2d 2d 2d

Yönetmen: Serdar Akar Serdar Akar

Ülke: türkiye

Gişe: 404.100

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Seda Bakan, Eray Eserol, Sanem Çelik, Serenay Sarıkaya, Rıza Kocaoğlu Devamını Gör...

Konusu : Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır…ToqqLe

11 Mayıs 2020 12:16

Senaryosu çok basit olan bir devam filmi kıbrıs bölümü filan fena değildi idare eder bir devam filmi.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

8 Eylül 2014 12:01

Behzat ç. dizisinde öyle iyi bölümler vardıki bu sıradan bölümlerinden biri gibi nejat işler ve seranay sarıkayayı beyendim sanem çelikte eskisi kadar iyi oynayamasada fena değildi ama filmin hikayesi basitti.

Cevap Yaz

erakman

14 Şubat 2014 13:05

Beni hayal kiriklilığına uğratan basitlikte bir film.Sanem Çelik in yan yan bakışlarıda çekilir gibi değildi.Yersiz esprilerle donatılmış filmde tek iyi buldugum Nejat işler.

Cevap Yaz

Maviprens

20 Kasım 2013 11:55

hayır şimdi iç işleri bakanı öldürülüyor mesele bizim Alman gözlemciye ne gerek var

Cevap Yaz

Yuxel1907

15 Kasım 2013 20:15

Benim gibi Behzat Ç. dizisi tutkunları için özlemlerini gidermek için iyi bir fırsat diye düşünmüştüm. Ama "Seni Kalbime Gömdüm"den de kötü diye düşünüyorum. Kadroyu zengin tutup içine de biraz sözde aksiyon üstüne sos olarak bol küfür koyunca senaryo kötü bile olsa iyi bir film ortaya çıkacağını düşünenler hata etmiş.. Bizim gibi dizi tutkunları anlaşılan yine eski bölümlerle idare edeceğiz..

Cevap Yaz

baran34

15 Kasım 2013 01:05

Bu sefer dizi havasından sıyrılıp filme benzemiş. Behzat artık kızı konusunda halisünasyon görmemektedir. Harun her zamanki gibi sempatik. Sanem Çelik ve Serenay Sarıkaya'ya gereksiz bir rol dağılımı yapılmış. Nejat İşler'in pek bir numarasını göremedik. Maalesef hareketli aksiyon konusunda sınıfta kaldı. Daha bir bilgisayar efekti dahi yapılamamış. Hele kavga sahneleri hiç olmamış. Yine de ilkinden daha iyiydi. Çakallarla Dans 2 filmi gibi buda gezi ruhunu önceden yakalamış. Ama polis olupta bu kadar polisi sevmeyen bir polis çok manidar. Bu arada Bomonti bira ne iş? Behzat elinden düşürmüyor. Sarar'ın reklamıda öyle kör göze parmak misali verilmemeliydi. Filmin finali sanki serinin devamının geleceği sinyalini veriyor.

Cevap Yaz

ahu_doruk

13 Kasım 2013 21:44

Ülkece After Effects konusunda kötüyüz. Aksiyon pek beceremiyoruz. bu filmde de aynı sorunlar vardı.. Lakin Behzat Ç gündeme dem vurmadan geçmiyor ve yayından kaldırılışının hakkını veriyor. Komedisi daha ağır bir Benzat Ç izledik. Finaldeki gönderme de umarım yerine ulaşmıştır, der ve giderim.

Cevap Yaz

Ahmet

2 Kasım 2013 10:11

Amirimi özlemişiz. Her ne kadar bundan daha iyi bölümler izlemiş olsak da, yine gündeme oldukça duyarlı, hatta komedisi de ağır basan bir film izledik. Devamı gelsin, amirim özletmesin...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica