Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cehennem Melekleri 3 (The Expendables 3)

Cehennem Melekleri 3

7,92

(9 kişi yorum yaptı)

2013-07-08 20:23:21 15 Ağustos 2014 2 Saat 7 Dk Aksiyon Macera Aksiyon, Macera
IMAX 2d 2d 2d

Yönetmen: Patrick Hughes Patrick Hughes

Ülke: ABD

Gişe: 694.845

Oyuncular: Jason Statham, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Jet Li, Dolph Lundgren, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Harrison Ford, Kellan Lutz Devamını Gör...

Konusu : Bir zamanlar Barney ile birlikte ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks, şimdilerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu durum ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini yeniden toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?baran34

24 Kasım 2015 22:57

Serinin üçüncüsünde yine intikam konu edinilmiş. Bu sefer grubun kurucularından eski kankası Stonebanks(Mel Gibson) ile hesaplaşmaya girişen Barney(S. Stallone) kadroya genç eleman takviyeside yapar. Church karakterini oynayan Bruce Willis'in 4 gün oynamak için 4 milyon $ istemesi üzerine kadrodan çıkarılır.(3 milyon $ ile anlaşılmasına rağmen). Yerine Harrison Ford dahil olur. Antonio Banderas filme dahil olup bizleri eğlendirmiştir. Fakat kendi karizmasını çizdirmiş filmde. Jackie Chan bana Statham gibi başrol verirseniz oynarım demiş ve oynamamış. İyi de yapmış. Jet Li'ye bakıyoruz, bir önceki filmde de neredeyse yoktu burada da hiç rolü yok. Sadece boyuna atıfta bulunarak bir iki espri var o kadar. Filmin finaline gelince hiç olmamış. Hemen oldu bittiye getirilmiş gibi bir hava yaratılmış. Kadroya katılan yeni gençler hem rol olarak hem de kariyer olarak filmin dokusuna hiç uymamış. Yapımcılarında işi zor. Diğer isim yapmış aktörler de Bruce Willis gibi yevmiyesine 1 milyon $ isteseler, bütçe 1 milyar $ olur herhalde:) Film aksiyon haricinde başka hiçbir vaadde bulunmuyor. Yani konusuna odaklanma hevesine girmeden vurdulu kırdılı sahneleri izleyip unutulacak tarzda vasat bir film olmuş.

Cevap Yaz

fahri.07

23 Temmuz 2015 15:24

Filmin önceki serilerden pek bi farkı yok sadece Antonio ve Gibson var.filmin aksiyonu yerinde ama ne olursa olsun bu kadro 90 larda bir araya gelmeliydi.işte o zaman 10 puanı hak ederdi bu film.10/8 kadro için...

Cevap Yaz

Samet_ogün

26 Eylül 2014 18:24

Bol aksiyonlu bir film diğer serilerdeki gibi aksiyon severlerin beğenebileci bir film aynı zamanda usta oyuncu kadrosuda filme ayrıcalık katmış.

Cevap Yaz

AlınYazısı

26 Ağustos 2014 14:30

İlk serilerden bir farkı yok. bu seride, senaryoda bir iki değişiklik var, yeni ekibi kurmak, görevi onlara vermek saçma zaten filme yakışmamışlar. eski takım burda biraz geride kalıyor. Kadro yine geniş, Mel gibsona verilen rol yerinde, Ama Antonio Banderas rolü hiç oturmamış. Ayrıca Jetli bu seride yine bi figüran rolü üstlenmiş. Eskileri toplayıp oynatmak güzel bir proje ama senaryoda önemli. bol silah sesi duymak isteyenler izleyebilir.

Cevap Yaz

erakman

18 Ağustos 2014 10:22

Serinin diğer filmleri gibi bunu da sinemada izledim.Önce ki filmlerin üzerine birşey koyamadığı gibi 15 kişilik bır grubun koca ordu ile savaşması absürd olmuş.Filmin genç oyuncularını ise begenmedım ve oldukça yapmacık buldum.Seyredılebılır bir film,beklentiniz yüksek olmasın.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

17 Ağustos 2014 21:20

Baştan sona düşmeyen yüksek temposuyla bu türe meraklıları mutlu edecek bir yıldızlar filmi ama 2.filmin mizahi tadı yok 2.filmin gerisinde kalmış hatta 1.filminden bile zayıf bir devam filmi süreside ilk 2 filmden uzun ve öykü hep bilindik sadece türün meraklısına öneririm.

Cevap Yaz

hardlove

12 Haziran 2014 19:09

bi Brad Pitt eksik oda olsa kadro tam olacak :)

Cevap Yaz

dizayn1981

31 Aralık 2013 12:13

Bu serinin 3 sü olan cehennem melekleri dünyayı yerinden oynatacak.Aslında hulk hogan,lorenzo lamas,marc dacascos ve mıchael dudıkoff gibi aktörler daha da eklenseysdi bu filmin tadı daha da büyük çıkardı.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

17 Ağustos 2014 18:27

Bence o saydıklarınız popüler olmadıkları için eklenmemişler çoğu film çekmiyor saydıklarınızın artık.

Yandex.Metrica