Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Süper İncir

Süper İncir

5,67

(4 kişi yorum yaptı)

2013-07-08 17:11:21 26 Temmuz 2013 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Kerem Sarı Kerem Sarı

Ülke: türkiye

Gişe: 28.639

Oyuncular: Bekir Anniak, Hasan Asici, Volkan Bas, Hülya Böcekli (2), Nihat Kapiz, Coskun Kemer, Umut Oğuz, M. Emin Sahin, Hülya Savaş, Tayfun Talipoğlu Devamını Gör...

Konusu : İntihar etmeden önce Mısır’dan getirdiği uzmanlara; öldürdüğü platonik aşkı Euterpe ve sonrasında kendi cesedini mumyalatan Seikilos, 2 bin yıl sonra bir çobanın yanlışlıkla mezarını açması sonucu gözlerini bir Ege köyünde açar. Sevgilisi Euterpe’yi mezarında bulamayınca onu aramaya koyulan Seikilos, efe dedesinin kahramanlık hikâyelerinin etkisi altında kalan ve süper kahraman olma hayalleriyle kendisini ispatlamaya çalışan Mustafa adlı genç ile köyün kızlarından Hatice için mücadeleye girişir.Göztepe

14 Kasım 2019 20:41

Doğal içten samimi ege şivesinin özellikle Aydın yöresi şivesinin çok iyi kullanıldığı güzel bir film. Sadece sonlara doğru film biraz saçmalamış. Oyunculuklar olsun filmin akışı olsun sağlamdı. Volkan Baş ve filmin tüm karakterleri çok hoştu filmle ilgili yorumlarda filmin kötü olduğundan bahsediliyor sanırım seyredenler filmi anlayamamışlar.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

22 Ekim 2014 20:52

Kerem sarı ilk filmi süper incir filminde eğlenceli bir şive ve ayrıca bir kaç güzel espiri yaratsada bunu bütüne yayamıyor biraz daha profesyonel oyuncularla çalışır daha özenli olursa ilerde iyi bir komedi filmi yapabilir ama şu an hala orta seviye düzeyinde ama umut var filme gelecek olursak ilginç konusuyla ve ege şivesiyle zaman geçirmek için izlenebilecek bir komedi filmi.

Cevap Yaz

baran34

4 Ağustos 2013 03:39

Filmde şivenin sempatikliği ve birkaç minik esprinin dışında bir numara yok. Salonda iki kişi izledik(çıkışın 3. günü) filmin ortalarında koltuğun rahatlındanmı yoksa filmdenmi bilemedim dalmıştım. Uyandığımda öbür şahıs sırra kadem basmış makinistte ekranı bir 16:9 formata getirip bir 4:3 yapıyordu. Arkedeş filme emek vermişsin saygım var fakat bu kadar da amatör iş olmaz garii. Dondurmam Gaymak'tan damı örnek almadınız. Film anlaşılan Aydın'ın katmadeğerleri olan İncir, antik kent ve doğal tabiatını neşrediyor. Lakin filmde bir konu bütünlüğü yok derme çatma kurgu ile yapılmış sanki. Oyunculuklarda çok sıradan. Euterpe olayı çok gereksizdi. Filme zarar verdiğini düşünüyorum. Lütfen yöresel film çekecek yapımcılar profesyonel bir kadro ile çalışsınlar.

Cevap Yaz

okayk

1 Ağustos 2013 10:22

eşimle beraber gittik ikimizde beğenmedik. kesinlikle komedi değil. bunu komedi niyetiyle gidecek olanlar için söyledim yoksa komedi olmaması başarısız olduğunu göstermez elbette ama senaryoda oyuncularda yeterli değildi. son 15 dakika bitsede gitsek moduna girdik. allahtan filmi eşim seçmişti ben seçseydim dilinden kurtulamazdım :) tavsiye etmiyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica