Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

BKM Güldür Güldür (BKM Güldür Güldür)

BKM Güldür Güldür

8,09

(6 kişi yorum yaptı)

2013-02-28 10:16:01 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi

Yönetmen: Meltem Bozoflu Meltem Bozoflu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Hande Dane, Pınar Şenol, Doğukan Polat, Aziz Aslan Devamını Gör...

Ödüller: En iyi komedi dizisi

Konusu : Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak.bltszlk

23 Mart 2017 14:50

90'lı yıllarda Olacak O Kadar efsane olan 2010'lu yıllarda Güldür Show'da efsanedir.ATV'de Beşer Beşer,Star'da İnsanlar Alemi,Fox'ta Güldür denensede tutmadı.Show TV'de Güldür Güldür Show Ali Sunal Aylin Kontente,Alper Kul,Doğa Rutkay ve İrem Sak'ın yeniden kadroya girmesi dahada renklendi.Diğer kanallar benzer formatlar yapsada Güldür Güldür Show kadar uzun soluklu olmayıp şansını tekrar deneselerde bile yayından kaldırıldı. Güldür Güldür Show 2010'lu yılların 1 numaralı komedi programı bence.Yolu Açık Olsun...Bol reytingler dilerim.Tekrarları bile izleniliyor.

Cevap Yaz

ElBLanKo

16 Ocak 2017 14:07

Zaman zaman bazı skeçleri ile bizleri kahkahaya boğan güzel bir komedi programı.

Cevap Yaz

mrs.hsn

23 Temmuz 2015 21:55

Üniversite son sınıfta iken belgesel dersimiz için final projesi olarak belgesel çekmemiz istendi. Konum belliydi: Tiyatro sahnesi ile buluşturacaktım izleyici. Sadece 2 ay ekip aramak ile uğraştım. Sonunda 2 ekip ile anlaştım. Ekiplerden biri Güldür Güldür Show oldu. Hiç ummadığım bir şekilde 3 hafta da ekip ile anlaştım. Daha telefon görüşmesinden o kadar iyi karşılanmaya başladım ki. Tiyatroya gittiğim ilk gün içimde büyüttüğüm o korku ve heyecan yine onlar tarafından anında kırıldı. Hiç bitmesin gözü ile geçirdiğim 2 gün geçirdim. Buradan da yazmak istedim. Şunu belirtebilirim ki: Kamera arkası, prova süreci müthiş eğlenceli. Sevgiler, saygılar.

Cevap Yaz

vatansever10

14 Aralık 2014 18:31

konuk sanatçı olarak gelenleri sanki programın asıl oyuncusuymuş gibi kaydedilmese iyi olur.

Cevap Yaz

mrs.hsn

9 Kasım 2014 22:44

Beşer beşer'den bu yana çok fazla ekip değiştirdi. Şu an ki kadro en çok beğenilen, en çok rating alan ekip oldu. Yanlış olan şu ki; 1 hafta da 3 kez 4 kez göstermek programdan bıktırır. Hafta da 2 kez kafi'dir bana kalırsa. Bunun dışında bir yanlış olanda skeçler de kendini fazla tekrar etmesi ve oyunların çoğunun hep sonuçsuz kalıp şarkı ile bitirilmesi. Skeçler adam akıllı bir sonuca bağlanabilir ise sanatçıların katılımı ile daha da güzel hal alır. Bu ekip bozulmasın; ne yeni biri eklensin ne de çıksın. Başarılar.

Cevap Yaz

vatansever10

8 Ağustos 2014 20:06

show tv de severek ızledım programlardan....ınce espırıler oldukca fazla....

Cevap Yaz
Yandex.Metrica