Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Deniz Yıldızı

Deniz Yıldızı

6,41

(12 kişi yorum yaptı)

2013-01-18 16:42:14 1 Ocak 1970 Gençlik Dram Gençlik, Dram

Ülke: türkiye

Oyuncular: Deniz Özlem Durmaz, Deniz Özlem Durmaz, Onurcan Taş, Gökberk Yıldırım, Kenan Yılmazer, Tülay Düztürk, Levent Kol, Alper Baytekin, Özge Yıldırım, Güneş Emir Devamını Gör...

Konusu : Deniz Anadoluda ki bir kasabadan üniversite okumak için Ankara'ya gelir.Deniz, Babasının yanına yerleşir fakat Babasını Annesinin bir yakını olarak bilmektedir.Zengin ve faklı bir ortama gelen deniz saf ve temiz kalpliğiyle o zengin ortama uyum sağlamaya çalışır.rüstemm32

25 Ekim 2019 06:26

O kadar çok uzadı ki tüm zamanların en saçma dizisi olmuş final yapılmadan yayından kaldırılmıştı

Cevap Yaz

Busra_Yldz

5 Haziran 2018 13:46

İlk sezonları fena değildi. Universite gençlik dizisiydi ama sonra dizinim iki sevilen başrol oyuncusu Güneş Emir ve Koray Erkök diziden çıkarılınca dizi saçma bir hal aldı. Fox Tv'den Star'a Stardan Show'a geçti ve bitti. Zaten fazla uzamıştı. İlk sezonlar gençlik dizisi tarzındayken oyuncular biraz yaşlanınca Unutma Beni ve beni affet tarzı diğer günlük yayınlanan dizilere benzedi. İlk haliyle yani gençlik dizisi haliyle tadında bitseydi daha çok hatırlanırdı.

Cevap Yaz

OmrFrkDmr

2 Temmuz 2017 03:50

Her akşam ailecek saat 19:00'da izlemek zorunda kaldığım diziydi.. Aslında sadece Türkiye'nin değil Dünyanın en uzun süren diziydi sanırım Deniz Yıldızı.. 1200'den fazla bölümü vardı.. Helal olsun bu kadar uzun senaryo yazmak her baba yiğidin harcı değil.

Cevap Yaz

AlınYazısı

26 Haziran 2016 15:16

Dünyada izleyicinin iyi niyetini suistimal eden dizilerden biridir. Saçmalamasyon senaryosu bir yana. Hep aynı çemberde dönüp durması. Aile ve toplumsal yapının ince noktalarıylada oynandığı bir diziydi. Neyseki bitti. bitti ama ardında dünya kadar saçma soru ve işaretler bırakarak.

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

2 Şubat 2016 16:28

Deniz yıldızı dizisinin ilk sezonu fena değildi ama 2.sezonundan sonra ve deniz rolünü oynayan güneş emir in diziden çıkmasıyla dizi tadını kaçırdı buna rağmen yeni oyuncular eklenip yıllarca sürdü ve final yapılmadan show tv tarafından bitirildi keşke tadında uzatmadan final yapıp bitseydi.

Cevap Yaz

Busra_Yldz

24 Kasım 2014 18:51

''Hala bitmedi mi?'' dedirten dizi.

Cevap Yaz

tepegöz

13 Kasım 2014 20:52

artık bitmesi lazım suyunu çıkardılar

Cevap Yaz

SarpBayhan

30 Ekim 2014 00:53

Ailemin sürekli izlediği bir dizi. Aslında gençlik dizisi ama dizide işlenen bazı konuların örf ve adetlerimize pek yakışmadığını düşünenlerdenim. Mesela Can karakterinin hem kız kardeşiyle evlenmesi hemde ablasıyla ilişki yaşayıp Baldızını hamile bırakması. Aynı kızın 3-4 adamla birlikte olması ilk kocasıyla tekrar evlenmesi ortalıkta dolaşan bir kızın her türlü kötülüğü yapmasına rağmen halen elini kolunu sallayarak ortalıkta dolaşması ne bileyim bu ve bunun gibi şeyler saçma geliyor bana.

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

2 Şubat 2016 16:29

Çok güzel tespit tebrikler sarp bayhan.

mansuryildirim

4 Ağustos 2014 02:07

diziyi pek beyendiğimi söyleyemem çok uzattılar hatta suyunu çıkarttılar ama bu sezonda devam edecekmiş ama herşeye rağmen genç oyunculara şans verilmesi ve ankarada çekilmesi tek izleme nedenim

Cevap Yaz

Kuzey Kore

12 Şubat 2013 20:36

Deniz Yıldızı adlı bu Ankara dizisini kaçıncı bölümde yakaladım, hatırlamıyorum. Hafta içi her akşam yayınlanıyor ve ben fırsat buldukça izliyorum. Doğrusu, son dönemlerde giderek daha canlı bir nitelik kazandığını da görüyorum. Bence bu güzel bir dizi. İlgi çekici, sürükleyici birkaç konuyu iyi bir kurguyla bir arada işlemeyi başarıyor. Tiyatro kökenli, deneyimli bazı ustaların yanında genç sanatçıların varlığı da diziye dinamizm katıyor. Ankaralı bu genç sanatçılar bence iyi iş çıkarıyorlar. Ayrıca, bu sezon diziye yeni oyuncular da katıldı ama sanırım sitedeki künyede henüz bu isimler yer almamış. Ben tüm dizi ekibini ve oyuncularını kutluyorum.

Cevap Yaz

onurakgül

16 Şubat 2013 00:37

Bencede :)

Yandex.Metrica