Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yalan Dünya 2. Sezon

Yalan Dünya 2. Sezon

7,25

(2 kişi yorum yaptı)

2012-09-17 16:31:14 1 Ocak 1970 Komedi Komedi

Yönetmen: Jale Atabey Özberk Jale Atabey Özberk

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mehmet Esen, Beyazıt Öztürk, Hakan Meriçliler, Hasibe Eren, Sarp Apak, Altan Erkekli, Bartu Küçükçağlayan, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Olgun Şimşek Devamını Gör...

Konusu : Rıza’nın nikahtan kaçması büyük skandala neden olur. Gelinliği ile ortada kalan Nurhayat’ı kimse sakinleştiremez. Herkes Rıza’yı ararken o ise Deniz’i bulmak için İzmir yollarına düşer. Fakat numarasını değiştiren Deniz’e ulaşmak hiç de kolay değildir. Ege sahillerinde tatil yapan Bora, Açılay, Emir de ona yardımcı olmazlar. Yaşadıklarını hazmetmek için psikologlara giden Nurhayat’a bir sürpriz de abisinden gelir.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimibeyzacetin

7 Mart 2013 13:57

abartılı karakterler, komik olmaktan çok uzak Orçun karakteri izlerken yoruyor. Çok kaliteli espriler de var ama Gülse Birsel in her zaman yaptıgı bir hatayı yine yapması beni cok sinirlendiriyor. Bir karakter tuttugu zaman onun konusma tarzını, şivesini öyle abartıyor ki suyunu cıkarıyor. Mesela Avrupa Yakası nın Burhan ının şivesi ilk bölümlerde o kadar belirgin degildi, baktı ki herkes gülüyor daha komik olsun diye abarttı. Şahika ve Gaffur a da aynısını yaptı. "Yalan Dünya" nın ilk bölümlerinde Gülistan ın şivesi hiç de o kadar belirgin değil. Ama sonradan abartılı bir şiveyle konusmaya basladı. Çok da itici oldu. Hareketlerini de abarttıkça abarttı. Yani o kadar cok sacmalık var ki aradaki birkaç iyi espri için diziyi bastan sona izlemeye katlanamıyorum. En fazla 10 bölüm izlemişimdir sonra sabrım bitti.

Cevap Yaz

fourleafclover

1 Ekim 2012 18:18

2. sezon 1. bölüm harikaydııııı :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica