Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Unutma BeniSarpBayhan

19 Temmuz 2018 02:37

Unutma Beni çoktan bitti ama yinede bu dizi hakkında birkaç kelam etmesek olmaz. Evvela dizinin bu kadar uzatılması artık çamur haline gelen ve iyice saçmalayan senaryoyu bir o kadar da ağırlaştıran ve içinden çıkılmaz bir hale sokan saçmalamaktan başka bir şey değildi: Dizi bir dönem o kadar saçma bir hal almıştı ki artık dizide neredeyse birbiriyle sevgili olmayan kalmamış neredeyse her karakterin geçmişten bir çocuğu çıkagelmişti. Gençlik yıllarındaki sevgililerin yıllar sonra bir yerlerde karşılaşması ve akabinde hemen çocuklarının çıkması tam saçmalıktı. Evli adamın başka kadınla ilişkisinin olması evli kadının da ona keza evli olduğu halde kendisinden genç bir erkekle tanışıp onunla evlenmesi gibi inanılmaz saçmalıkların diz boyu olduğu bir yapımdı. Yine Mustafa ve Özlem karakterleri arasındaki aşk öyle bir anlatıldı ki zannedersiniz Leyla ile Mecnun aşkı gibi bir aşk. Mustafa başka bir kadınla evli olduğu halde Özlem'in sürekli Mustafa ile görüşmesi Mustafa'nın karısının eski sevgilisini abisi olarak tanıtması, Şerif'in aynı filmde birkaç kadınla evli olması, kardeşlerin aynı adama aşık olması gibi türlü saçmalıkların olduğu ve uzata uzata artık bıkkınlık derecesine geldiği bir dizi olmuştu.

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

2 Şubat 2016 16:18

Türk dizi tarihinin en uzun ve en saçma sapan dizilerinden biri hala kim izliyor ve neden devam ediyor anlamış değilim artık bizim seyircimizde biraz seçici olmalı.

Cevap Yaz

tepegöz

13 Kasım 2014 20:55

o kadar uzadaki görünce deliriyorum kumandayı kırasım geliyor düşüncem bu 1500 bölüm dizi yapıp her bölümünde halkı aptal yerine koydukları için

Cevap Yaz
Yandex.Metrica