Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Suskunlar

Suskunlar

8,94

(2 kişi yorum yaptı)

2012-08-25 17:40:08 1 Ocak 1970

Ülke: türkiye

Oyuncular: Berkan Bulut, Doğukan Çeviköz, Efe Akercan, Emre Can Bez, Pelin Akil, Pelin Akil Devamını Gör...

Konusu : Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına. Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için... Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı. Onlar yıllarca sustular. Şimdi konuşma zamanı...asım.mavzer

2 Ekim 2019 09:08

Güzel bir diziydi.nerde Kollama daki Necip amir nerde Takoz İrfan.adam çok yetenekli bir oyuncuymuş. Murat Yıldırım ve Sarp Akkayada rollerinde çok başarılıydı.ama dizinin fenomeni kesinlikle Mehmet Özgür yani Takoz.

Cevap Yaz

mansurx

10 Kasım 2016 18:16

Suskunlar dizisi ilk bölümlerde iyi bir şekilde ilerliyordu ama sonra hikayesi karışık bir hale girdi ve show tv diziyi 28.bölümde final yapmıştı özellikle 1.bölümü dizinin en iyi bölümüydü bu bölümü umur turagay 22 günde çekmişti keşke bütün bölümleri kendisi çekseydi senarist pınar bulut un diziden ayrılması da dizinin kan kaybetmesinin nedenlerindendi mehmet özgür takoz irfan rolüyle diziyi ayakta tutuyordu berk hakman da gurur kutay rolünde fena değildi çok daha ses getirebilecek bir dizi olabilirdi kardeş gibiydiler adlı yabancı filmin türk dizi versiyonuydu.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica