Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Dila Hanım 1. Sezon

Dila Hanım 1. Sezon

7,20

(4 kişi yorum yaptı)

2012-08-23 16:19:48 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Onur Tan Aydın Bulut Onur Tan, Aydın Bulut

Ülke: türkiye

Oyuncular: Can Nergis, Engin Şenkan, Hatice Şendil, Erkan Petekkaya, Şerif Sezer, Necip Memili, Güzin Alkan, Hülya Darcan, Feraye Darıcı, Burçin Abdullah Devamını Gör...

Konusu : Kendi adaletini kendi sağlayan, sözü kanun yerine geçen ağaların ve beylerin hüküm sürdüğü Sarıgöl’de, bu düzene tek başına karşı koymaya çalışan, ölen eşinin ardından adalet arayan genç, şehirli Dila’nın ve imkansız aşkı Rıza Bey’in hikayesi....

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimiliondaddy

10 Mayıs 2013 19:40

Başlangıcında pek iyi bir senaryo beklemiyordum fakat bölümler ve senaryolar oyuncular değiştikçe dizide değişmeye başladı. Necip Memili mükemmel oynuyordu dizide fakat sanırım bu akşamki bölümde diziden ayrılıyor.

Cevap Yaz

bilgesinan

9 Mayıs 2013 14:30

İlk bölümlerini bildik konular diye izlemedim. Bir ara, zampink yaparken takıldım. ancak karşımda Necip Memili vardı. Resmen oyunculuğuna hayran kaldım ve izlemeye başladım. Zaten Erkan Petekkaya sevdiğim bir oyuncu idi. Ama burada senaristleri tebrik etmek istiyorum. Bir konu bu kadar mı değişir ve izlenir hale getirilir.

Cevap Yaz

delikadir39

23 Kasım 2012 18:15

Eski filmlerin dizi olarak çevrilmesini sevmiyorum.Hatice Şendilin güzelliğine ve Erkan Petekkayanın Kadir İnanıra benzerliğine diyeceğim yok.Ama olmuyor.

Cevap Yaz

Senden Başka

24 Eylül 2012 22:17

Dizinin tanıtımlarından çok yakışmış iki oyuncu görmüştüm. Bir bölüm izledim ,Erkan Petekkaya gözleriyle oynuyor ,çok başarılı ,Kadir İnanır 'ı aratmıyor.Hatice Şendil 'de ,benzerlik açısından tamam , güzel de ama gözüm,beynim ,Türkan Şoray' la ister istemez kıyaslıyor ve gördüğüm kadarıyla o duyguyu veremiyor ,gözlerinde acıyı hissedemedim.Kötü karekterde ki kardeşe gelince Hanımın Çiftliğinde de başta kötü bir karakterdi ama o yüzüne yakışan saçları vardı şimdi saçlar gitmiş, yüzünün ,farklılığı ,inandırıcılığı bence kaybolmuş.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica