Acayip Hikayeler

8,80

( 8 kişi yorum yaptı )

Acayip Hikayeler

TV Dizisi

2012

Ekip

Yapımcı Yasemin Kalaba (Uygulayıcı Yapımcı)
Oktay Kaçan (Uygulayıcı Yapımcı)
Oktay Kaçan (Uygulayıcı Yapımcı)
Oktay Kaçan (Yürütücü Yapımcı)
Kurgu Ender Özyer (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Cansu Türkeli (Sanat Yönetmeni)
İbrahim İldem (Sanat Yönetmeni)
Kostüm Tasarım Melis Rodriges (Kostüm Tasarım)
Yapım Ekibi Oktay Kaçan (Yapım Ekibi)
Fatih Canoğlu (Yapım Sorumlusu)
Tan Doğan Muzır (Yapım Sorumlusu)
Velittin Öztürk (Mekan Sorumlusu)
Arzu Oran (Yapım Asistanı)
Yönetmen Ekibi Osman Kaya (Yardımcı Yönetmen)
Sibel Yıldırım (2) (Reji Koordinasyon)
Volkan Özgümüş (Yönetmen Yardımcısı)
Ahmet Burçin Kılıç (1. Yönetmen Yardımcısı)
Gizem Karaca 2 (1. Yönetmen Yardımcısı)
Işık Ekibi Barış Dikişçi (Işık Şefi)
Berk Eroğlu (Işık Asistanı)
Oyuncu Seçimi Burhan Keskin (Cast Direktörü)
Diğer Halil İbrahim Gezer (Dublör)

Son Yorumlar (8)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 12 Ağustos 2015 02:34:24

7

Son dönemin en farklı dizilerindendi 30 ve 35 dakika gibi süresiyle anlatımıyla her bölümünü ayrı bir yönetmenin yönettiği ve senaristin yazdığı her bölüm oyuncuların değiştiği dizi hayko cepkinin anlatımıyla ayrı bir keyifle izleniyordu ilk bölümle rindeki başarı son bölümlerde yoktu kısaca incelecek olursak 1.bölüm haluk bilginer ve şevval samın oynadığı sürpriz sonuyla başarılı bir başlangıçtı. 2.bölüm ün adı faziletti altan erkekli ve begüm akkaya nın oynadığı yine başarılı bölümdü 3.bölümün adı benim güzel sevgilimdi başrolde cem özer vardı ilk iki bölüm kadar iyi olmasada ortalama bir bölümdü 4.bölümün adı karabüyü kadriyeydi ırmak ünal ın başrölünde olduğu bölüm yine ortalama bir bölümdü ilk iki bölümdeki tat yoktu ama 3.bölümden başarılıydı 5.bölümün adı gözlük tü tamer karadağlı başroldeydi yine ortalama bir bölümdü bu bölümde ilk iki bölüm kadar iyi değildi 3.bölümden başarılıydı 6.bölümün adı öldür beni ismiyle yayınlanmışdı serinin ilk iki bölümündeki tat yine yoktu ortalama bir bölümdü leven üzümcü başroldeydi 7.bölümün adı kontrolsüzdü başrolde idil fırat vardı serinin 3.bölümle birlikte serinin zayıf bölümüydü 8.bölümün adı 4 dakika adındaydı serinin başarılı bölümlerinden biriydi başrolde sermet yeşil vardı 9.bölümün adı rakkase adındaydı başrolde beril kayar vardı serinin 3. ve 7. bölümleri ile serinin zayıf halkasıydı 10.bölümün adı şansızdı başrolünde bülent polat ın oynadığı serinin fena olmayan bölümlerinden biriydi 11.bölümün adı moby dick di sezon finali olarak yayınlanmış devamı çekilmemişti serinin ortalama bir bölümüydü keşke daha iyi bir final bölümü çekilseydi dizinin genel olarak bölümleri güzeldi kısaca izlemeye değer bir dizi.

myıldırım avatar myıldırım 26 Ocak 2015 06:21:17

7

Farklı güzel bir diziydi erken bitti sezon finali diye bitti yeni sezon başlamamıştı bizde farklı deneysel işler tutmuyor sonrada neden yeni farklı işler yapılmıyor diyorlar gel çık işin içinden.

Kleberson avatar Kleberson 17 Ocak 2015 16:08:31

4

11.bölümde bitti

Koleksiyoncu avatar Koleksiyoncu 01 Kasım 2014 11:55:14

10

Keşke sürseydi... Çok güzel bir diziydi...

beyzacetin avatar beyzacetin 17 Eylül 2012 17:45:29

çok korkunç, çok ürkütücü bir diziydi. Sürer sanmıstım ama cok cabuk bitti. Yeşim büber in oynadığı bölümü bir de altan erkekli nin oynadıgı bölüm cok etkileyiciydi. Ama her bölüm bu kadar iyi degildi maalesef, zaten o yüzden bitti sanırım

dogankoseoglu avatar dogankoseoglu 07 Ağustos 2012 21:02:27

her bölümü ayrı bi acayip senaristi kutlamak lazım

Yandex.Metrica