Suç Ortağı

7,38

( 1 kişi yorum yaptı )

Suç Ortağı

(Stolen)

Sinema Filmi

2012

Film bir banka soygunu sırasında ihanete uğrayıp 8 yıl hapis yatan usta bir soyguncu olan Will Montgomery’nin ( Nicholas Cage ) hikayesi ile başlıyor. Will Montgomery, hapisten yeni çıkmıştır ve artık sabıkalı geçmişini geride bırakıp uzun suredir görmediği kızı Alison Loeb ( Sami Gayle ) ile ilişkisini düzeltmeye hazırdır.

Bu arada Will Montgomery’nin 10 Milyon dollarlık fidyeyi ulaştırabilmesi için yalnızca bir günü vardır. Hem FBI hem de Vincent’in ( Josh Lucas) inanmamasına rağmen para aslında onda değildir.

Montgomery için bu durumda tek bir seçenek kalmıştır. İç güdülerine güvenip eski suç ortağı güzel, seksi ve akıllı Riley Jeffers ( Malin Akerman ) ile tekrar bir araya gelip, bir soygun daha yapmak ve çok geç olmadan kızını kurtarmak.

Künye

Yönetmen Simon West
Senaryo
Yapımcı Danny Dimbort , Cassian Elwes , René Besson , Jesse Kennedy
Müzik Selena Arizanovic
Görüntü Yönetmeni Skip Bolen , Jim Whitaker
Vizyona Giriş Tarihi 19 Nisan 2013
Süre 102 dk
Tür Aksiyon
Ülke ABD

Firmalar

Duka Film (Dağıtımcı)
Hasılat 363.692,0 TL
Toplam İzleyici 37.710
Vizyonda Kaldığı Hafta 9 Hafta

Son Yorumlar (1)

erakman avatar erakman 10 Eylül 2012 07:42:55

1

Film kötü değil çok kötü.N cage 3 kez FBI ın elinden değil ofısınden ya da arabasından kaçar.2 kez aynı bankayı 8 sene ara ile soyar.( banka işi filmini izledikten sonra bu sahneler ise tam bir komedi) Bır bacagı olmayan adam ıle kahramanımız dövüşür ama onu bir turlu dövemez.En sonunda tek bacağı tamamen protez olan adam alevlerin içinden terminatör misali öıkar.bu sahnede sinemada bir gülüşme cümbüşü yasandı.Arkadaslar son olarak tekrar ediyim sakın para vererek sinemaya gidipde bunu izlemeyın paranıza ve zamanınıza yazık.SAKIN !!!!

Yandex.Metrica