Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Lanet (Sinister)

Lanet

7,60

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 29 Mart 2013 1 Saat 50 Dk Polisiye Korku Polisiye, Korku
IMAX 2d 2d 2d 2d

Yönetmen: Scott Derrickson Scott Derrickson

Ülke: ABD

Gişe: 36.445

Oyuncular: Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, James Ransone, Fred Dalton Thompson, Clare Foley, Michael Hall D'Addario, Juliet Rylance Devamını Gör...

Konusu : Başrolde Ethan Hawke’nin oynadığı film, bir gerçek suç yazarının yeni taşındığı evde, içerisinde evde çekilmiş korkunç görüntülerin olduğu bir kutu film makarası bulması sonucunda kendisini ve ailesini korkunç bir kabusun ortasında bulmasını konu alıyor.mkurtsen

4 Şubat 2013 02:30

Sinister 2012 model doğaüstü bir korku filmi Gerçek suç yazarı Ellison Oswaltt 10 yıldır başarısı yok. Doğru düzgün bir KİTAP YAZAMAMIŞ Mali açıdan zor durumda taksitlerini ödeyemediği evini satışa çıkarmış.Yeni bir kitap yazmak için daha önce cinayetler işlenmiş bir eve taşınıyor.Amacı cinayetleri araştırıp kitabına malzeme yapmak. Tavan arasında bir kutu içinde film makaraları buluyor. Filmi izlediğin de çeşili şekillerde katledilen aileler var. eVDE OTURAN BEŞ AİLEDEDE CİNAYETLER İŞLENMİŞ. CİNAYETLERİ KRONOLOJİK SIRAYA GÖRE DİZİNCE TÜM CİNAYETLER ARASINDA bağlantı kuruyor. Bu konuda makaleler okuyor yerel bir profesöre danışıyor. Danışman Profesörün. anlattıkları aşağı yukarı şöyle. Ortaçağdan kalma bir gravür ve kırık fresk parça resimleri var. iİk hırıstiyanlar Bughuul'un bu resimlerde yaşadığını, resimlerin onun karanlık dünyası ile arasında bir geçit olduğuna inanmışlar .Kilise resimleri gören herkesin aklına girip korkunç şeyler yaptırdığını düşünüyor. bazı vakıalarda bakan kişiyi resmin içine çekiyor, özelliklede bughull'un resmini gören savunmasız çocuklar direnmeden ona teslim oluyor veya onun tarafından kaçırılıyorlar . Bughull kameradan fiziksel olarak şeytanı bir kimlikte Elison'a da gözükür.Araştırmalarda cinayetin işlendiği her aileden bir çocuğun kayıp gittiğini görür.Kayıp çocuklar kaybolmadan önce cinayetleri işleyen katillerdir.Ellison'un resim yapmaya meraklı küçük bir kızı var. Kızda listenin sonundaki aileden kaybolan kızın odasında resim yapmaya izin vermediğini söyleyince çareyi evden kaçmaka bulur. Ama kaçış kurtuluş olabilecekmi.? Böyle bir konu, olaylardaki bağlantıları kurabilmek için dikkatli izlemek gerekiyor. Bu tarz filmlere meraklı olanlar için ilginç olabilir. Türünün iyilerinden. 10/8 .

Cevap Yaz

lebkuchen

3 Aralık 2012 01:50

Dogrusu begendigimi söyleyemem..Pisisik ve Doga üstü olaylar,son dönem.Hollywood yapmcilarinin kurtaricisi oldu...Zoraki kotarilmis kötü bir film bence..Özellikle sonu hic begenmedim.!

Cevap Yaz

erakman

14 Ekim 2012 08:55

Paranormal Activity ve Astral tarzı filmlerden hoşlananlar için biçilmiş kaftan.Sinemada filmi izlerken yazar olan Ethan Hawke 'ye sinir oldum.Populerite ve para uğruna çocuklarını tehlikeye atıyor ama en sonunda farkına varıp o lanetlı evden uzaklaşıyor.Tam herşey geride kalmış derken asıl aksiyon yeni eve taşındıkları gün patlak veriyor.Ailenin küçük kızı ise filmin sonunda babasına en iyi cevabı veriyor.''Korkma baba,senin istediğin gibi olacak,popüler olacaksın''... Kaçırmayın!!!

Cevap Yaz
Yandex.Metrica