Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"... "> Beni Affet 1. Sezon ~ Sinematurk.com
Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Beni Affet 1. Sezon

Beni Affet 1. Sezon

9,13

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Aile Dram, Aile

Yönetmen: Gürsel Ateş Gülşen Erişdi Altan Yücel Mevlüt Taşcı Gürsel Ateş, Gülşen Erişdi, Altan Yücel, Mevlüt Taşcı

Ülke: türkiye

Oyuncular: Elif Şanlı, Kerem Poyraz Kayaalp, Gaye Turgut Evin, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü, Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Mert Altınışık, Ulviye Karaca, Nusret Şenay Devamını Gör...

Konusu : Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.  

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...yshn

31 Ağustos 2012 17:44

senaryo çok kötü dizi de öyle

Cevap Yaz

Firdevs06

16 Mart 2012 02:14

Bu senaryo ile 100 bolume ulasilmis.. pes diyorum! Butun senaryo ekibini, izleyiciye-oyuncuya-emege saygiya davet ediyorum. Ya da yazdiklarini okusunlar veya izlesinler ! 

Cevap Yaz

ZEYTİN1905

13 Şubat 2012 18:50

bu dizi ve seneyo inanılmaz kötü 

Cevap Yaz

ZEYTİN1905

13 Şubat 2012 18:46

Bu dizi başladığı günden beri izliyorum ama çok beğendiğimden değil acaba bugün nasıl bir saçmalık olacak diye merakımdan ben böyle bir seneryo görmedim bizi aptal sanıyorlar sanırım bu kadar da olmaz diye düşündüm ama oluyormuş hiçmi kimse fark etmiyor bunlara nasıl bir seneryo ise kötü karekterler görünmez dokunulmaz iyi karakterler ise saf daha doğrusu salak gibi gösteriliyor bizede izleyin diyorlar böyle bir yapım 60 lı yıllarda çekilen filmlerde bile olmamıştır ben sadece pes demek istiyorum bu kadar olmaz olmamalı biz aptal değiliz.

Cevap Yaz

bltszlk

1 Ekim 2011 09:08

    ''Beni Affet''  dizisi Focus Filmin üstlentdiği Yakında show TV ekranlarında yayınlanacak.Focus Film diziyi yaptığına göre günlük dizi olur sanırsam.Şimdiden dizi hayırlı olsun.Tüm ekibe başarılar

Cevap Yaz
Yandex.Metrica