Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

8,04

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi

Yönetmen: Yakup Uysal Günay Köker Yakup Uysal, Günay Köker

Ülke: türkiye

Oyuncular: Yasin Karadağ, Başak İlhan, SametTabak, Yakup Uysal, Mediha Aydın Devamını Gör...

Konusu : Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan, "Çocuklar Duymasın" kaldığı yerden değil günümüzden devam ediyor. Çünkü bizim izleyemediğimiz 7 yıllık dönem içinde orada hayat hiç durmadı. Evlerinin dekorasyonunu değiştirdiler, iş hayatlarında yeni pozisyonlar elde ettiler ya da edemediler, çocuklar büyüdü, Haluk, Meltem ve diğerleri yaşlandı. Ama Haluk hala bildiğimiz Haluk, hala her şeye karşı, muhafazakar ve milliyetçi. Meltem de büyük değişiklik yok, modern, ideal ve ahlaklı bir eş. Ailenin meseleleri yine çok küçük, kredi kartları, telefon faturaları, alış veriş giderleri, tatil masrafları ve hayatın içinde akıp giden her şey. Kısacası "Çocuklar Duymasın"da aslında hem değişen bir şey yok hem de çok şey değişmiş. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. "Çocuklar Duymasın" bu kez de 2010 yılı Türkiye'sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye'de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.SarpBayhan

29 Nisan 2017 03:57

Bu dizinin ilk yıllardaki bölümleri çok güzeldi TGRT'de ve ATV'de yayınlanan ilk bölümlerindeki tat diğer yıllarda alınamadı.Üstüne dizinin başrol oyuncuları Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un bir dönem özel hayatlarında yaşadıkları sebebiyle diziden uzaklaştırılmaları dizinin tadını iyice kaçırmıştı. Sonra Çocuklar duymasının devamı niteliğinde çekilen diziler bence o tadı vermedi. 2010 yılından itibaren yeniden başlayan dizi birazda kendini özletti ama yinede dizinin ilk yıllarındaki o samimiyet yoktu. OzanGüven ve AyşecanTatari'nin olmayışı kendini belli ediyordu. Dizi TGRT'de başladı yine TGRT'de bitti sayılır. Çünkü FOXTV TGRT'nin isim değiştirmiş hali biliyorsunuz.

Cevap Yaz

mansurx

27 Kasım 2016 19:44

Çocuklar duymasın ekibini yıllar sonra görmek çok güzeldi ama malesef dizi eski tgrt ve atv deki bölümlerinin sıcaklığında tadında değildi özgür ozan ve ayşecan tatarin in yokluğu hissediliyordu ilk yayınlandığı tgrt de yani fox tv de final yapması güzel olmuştu.

Cevap Yaz

by_yeti

29 Nisan 2016 00:09

İlgiyle izlediğimiz bir diziydi. Meltem'i kadro dışı bırakana kadar kesintisiz izledik. Sonra senaryo filan kalmadı.

Cevap Yaz

Yeşilcamavi

6 Ağustos 2014 16:47

Her şey tadında kalmalı efsane bi diziydi ama tekrar çekilmemeliydi. Tgrt ve atv de ki bölümler çok güzeldi özgündü. Ayşecan tatarinin özgür ozan yokluğu çok belli oluyordu. 1o yıl gibi bi süreç geçince senaristler ne yazdıklarını unutuyor. Misal bir bölüm de Emine, Duygu'ya küçükken çok yaramaz olduğunu elimde büyüdün varî şeyler söylüyordu. Hatta Emre'nin doğumunu da görmüş. Haluk ve Meltem de onaylıyordu. Ama 2oo2 yılların da Emine çocuklar ergen dönemindeyken gelmişti. Hatta öncesin de Gül vardı. Emine bi arada şu şu günler Berna hanım ve Teoman Beylerin(ayrılsak da beraberiz) evine gidiyorum diyordu. Yani eksik bulmaya çalışmıyorum ama o eksikler insanı üzüyor. Bide çocukluğumun en güzel dizisiyken.

Cevap Yaz

Aslan42902

7 Mart 2013 15:55

eskiden çekilen bölümleri iyiydi yeniden çekilmesi iyi olmadı

Cevap Yaz
Yandex.Metrica