Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Adını Feriha Koydum

Adını Feriha Koydum

7,48

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Barış Yöş Barış Yöş

Ülke: türkiye

Oyuncular: Cabil Bildik , Nigar Özbay, Nigar Özbay, Çiğdem Mizrahi Devamını Gör...

Konusu : Etiler'de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra'yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha'nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha'yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, 'yukarının' şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır. Feriha'nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise 'yukarıda' oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu'dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir. Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha'nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha'nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu'nun takibine girer. Üzerinde Cansu'nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler'de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olacaktır. Feriha, Emir'in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir'e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande'nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha'nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.mansuryıldırım

15 Kasım 2015 00:08

Adını feriha koydum dizisi ilk sezon iyiydi 2.sezonda fena değildi ama 3.sezonu olmamışdı tadında 2.sezonun sonunda bitmeliydi tadında bitmediği için bu güzel diziyi kime sorsan güzel diziydi ama çok uzatıldı tadı kaçtı sözünü duymak şaşırtmıyor beni kısaca tadında bitmeyen bu dizi iyi bir diziyken uzatıldığı için bir bütün olarak ortalama bir diziye döndü aynı yaprak dökümü,akasya durağı,arka sokaklar ve kurtlar vadisi gibi.

Cevap Yaz

suspiria

26 Ekim 2015 18:03

Cagatay Ulusoy`un oyunculukta kendisini nasil gelistirdigini canli canli tanik oldugumuz dizidir.ilk sezondan itibaren buna taniik olabiliriz. ikinci sezondan sonra dizinin lokomotifi oldu desek yanlis yada abarti olmaz.

Cevap Yaz

sinemacıyımmııı

31 Ocak 2012 21:11

Aslında biraz tesadüflerle dolu bir dizi.. fakat her hafta izleyiciyi ekrana kilitleycek olaylar yaşanıyor.. bence çok güzel bir dizi,ben çok beğenerek izliyorum.Sadece vahide gördümün diziden ayrılmasına daha iyi bir sebep bulabilirlerdi.çok saçma bir bahaneyle köye yollandı.8 yaşındaki çocuğun uyuşt.cuyla ne işi olur yahu? :) .dediğim gibi tesadüflerle dolu olsada harika bir dizi .takoz meselesinin gündeme gelmeside çok saçma nerdeyse her oyuncu takoz kullanıyor.yastık kullanmaktan daha iyi olduğu kesin :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica