Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Eş Ruhumun Eş Zamanı

Eş Ruhumun Eş Zamanı

6,45

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 3 Şubat 2012 1 Saat 35 Dk Dram Duygusal Fantastik Komedi Dram, Duygusal, Fantastik, Komedi
IMAX 2d

Yönetmen: Şanal Günseli Şanal Günseli

Ülke: türkiye

Gişe: 37.923

Oyuncular: Gül Yerlikaya, Melisa Nalçak, Deniz Seki, Ülkü Aşaröz, Bedia Ener, Güzin Usta, Tuğçe Ersoy, Hakan Korkmazyürek, Uğur Çavuşoğlu, Aylin Kabasakal Devamını Gör...

Konusu : Hayatlarında aynı şeyleri yaşayan bir kadın ve bir erkek… Evleniyor, boşanıyor ve bir oğulları oluyor… Geçmiş korkularının gölgeleri onları hep izliyor. Ama onlar yılmadan, pes etmeden umutla yollarına devam ediyor. Bir süre sonra kendilerini bir masal dünyasının içinde buluyorlar. Rastlantıların eli onlar için çalışmaya başlıyor… Eş Ruhumun Eş Zamanı… Sevginin, pozitif düşünmenin insan yaşamına etkilerini gözler önüne seren gizemli bir öykü… Aşk’ın tanımını değiştirecek olaylar zinciri… Duyguları harekete geçirecek ve izleyenleri kendi yaşamını sorgulamaya itecek eş zamanlılıklar…gururalp

10 Eylül 2013 08:48

inandırıcı olmayan tatsız tutsuz bir film

Cevap Yaz

gururalp

10 Eylül 2013 08:47

bence olmamış

Cevap Yaz

Sineperi

8 Mart 2012 15:43

Kuantum konusunda film yapmaya kalkışmak büyük cesaret isteyen bir şey. Özen Film bu cesareti göstermiş. Ama yine de biraz zorlama bir film olmuş. İlgimi çeken hipnozla geçmiş yaşam terapisi idi. Konusu ve ismi itibarıyla eş ruhun bulunmasına yönelik bir filmken erkek kahramanın eş ruhunun zaman içinde değişebildiğini görünce film bütün inandırıcılığını kaybetti gözümde. Mavi at sembolü de beni filmden kopartan son noktaydı. Yine de konuyla ilgilenenler "What the Bleep Do We Know" ve "Awakening" filmlerini izleyebilirler.

Cevap Yaz

happy88

6 Şubat 2012 23:22

filmi izledikten sonra şu soru kafamı çok kurcaladı?eşruh gerçekten var mı?böyle düşünüyorken şu aklıma geldi eğer dünyada tek bir kişi bile başarmışsa bir şeyi o mümkündür.birden umut doldu içim ve filmin ne kadar etkileyici ne kadar hayranlık uyandırıcı ve en önemlisi de böyle birşeyin olduğuna inandıran bir film olduğu.kitabını okudum ama filmi kadar etkilenmemiştim.kendimi tamamlamak için cesaretlendim.iyi ki varsınız ve iyi ki dünyamıza sizin gibi çiftler ışık saçıyor.emeğinize sağlık çok süper bir film.ben tek başına gittim ve tüm yalnızlara önerim izlemeleridir.

Cevap Yaz

luckyness

6 Şubat 2012 22:34

Eşruhumun Eşzamanı konu itibariyle dram olsa da bana göre romantik komedi tadında bir film. Çünkü hep güldüm. Belki filmden aldığım o güzel enerjidendir. Bu hikaye farklı bir aşk hikayesi. Yok artık dersiniz ama büyülenirsiniz. Tüm o gerçeklik içine çeker sizi. Kendinizi hüzünlü bir hikayenin içinde hissedip, tam ağlayacakken gülersiniz. Film müzikleri, oyuncular harika her şey. Müziğe kaptırıp kendinizi şarkıya eşlik ederken bulabilirsiniz. Ben de öyle oldu. Hikayenin içinde hissettim kendimi. Duygularım coştu. Gözlerim parladı. Film bittiğinde kalbime dolan ışık yetti. Alkışlanacak bir aşk hikayesi. Hayatınıza dair tanıdık sahneler bulacaksınız fakat ilk defa o sahnede kim olduğunuzu, neyi ve kimi oynadığınızı farkedeceksiniz. Arkadaşım ön yargıyla gelmişti. Fakat çıkarken "Çok kıskandım ben de böyle bir aşk yaşamak istiyorum." "Evet evet Esme, sanırım benim de bir takım şeyleri görme vaktim geldi" dedi. Filmden çıktığımızda içimizdeki sevgi ve sevinç duygusu, yolda yürürken yoldakileri uyandıracak derecedeydi. Bu filmde sizi uykunuzdan uyandıracak derecede önemli bir film. Kendi hikayemizi yazmaya karar verdik. Baş kahraman olarak... Siz de hayatınızın baş kahramanı olmak ve kendi hikayenizi seçimlerinizle güzelleştirmek istiyorsanız, bu filmi görmelisiniz. İnsan, kendisi olmak için, AŞK için annesinden bile vazgeçebilir. :) Bu film aşktan hayattan korkanlara ışık olsun. Bu aşk hikayesinde aşık oldum evlendimden öte koca bir dünya ve büyük bir gerçeklik var. Sayfalarca yazabilirim duygularımı fakat siz de yaşayın istiyorum. Şu anda düşüncelerimi yazarken fonda Beatles "Let it be!" çalıyor. Sözleri çok anlamlı. Ne diyor? BIRAK OLSUN! :)))

Esme.A

Cevap Yaz
Yandex.Metrica