Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zehirli Sarmaşık

Zehirli Sarmaşık

7,33

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Nihat Durak Nihat Durak

Ülke: türkiye

Oyuncular: Özlem Tokaslan, Atilla Pakdemir, Tülay Bekret, Deniz Erözen, Nurseli İdiz, Ali Düşenkalkar, Mustafa Vural, İpek Karapınar, Yeşim Büber, Aslı Tandoğan Devamını Gör...

Konusu : Yakut, bir gün aniden annesinin öldüğü haberiyle sarsılır, apar topar Adapazarı'na, annesinin yanına gider, onu son kez görmek için. Orada annesi tarafından Ceyla Benderli'ye bırakılmış bir mektup vardır, o mektupta Yakut'un öz annesinin Ceyla Benderli adında bir kadın olduğu ve artık ölüm döşeğinde olduğu için bu sırrın tarafından daha fazla taşınamayacağı yazmaktadır. Ancak bu mektup cenaze evinde Yakut'dan önce onun en yakın arkadaşı Sinem'in eline geçer. Ancak hırslı bir insane olan Sinem, Yakut'un çok zengin olacağını düşünerek buna izin vermez ve mektubu içindeki sırlarla birlikte yakar. Ceyla Benderli, kocasının ölümünden sonra tek başına işleri çekip çeviren, ayakları yere sağlam basan, başarılı bir iş kadınıdır. Geçmişte kimsenin onaylamadığı bir adama aşık olur ve çok genç yaşta bir çocuğu olur, ancak annesi Sevgi, bu çocuğu Ceyla'nın elinden alıp uzaklara götürür, başkalarına emanet eder ve o günden beri bu konuda ağzından tek laf çıkmaz. Ceyla'yı da zengin bir işadamı olan Cemil ile evlendirir. Cemil öldükten sonra onun çocuğu Derin'i kendi oğlu gibi sahiplenir. Derin'in ise gönlü daha ilk andan itibaren okulda gördüğü Yakut'tadır. Ceyla, Derin vasıtasıyla Yakut'u birkaç kez görür ama kızı olduğundan bihaberdir. Ceyla'nın hayatında en önemli şey işidir, ancak mühendis olarak işe aldığı Engin ile bu durum değişir. Engin, Ceyla'nın ve kızı olduğundan habersiz olduğu Yakut'un büyük aşkı olacaktır. Anne ve kızın kalpleri birbirlerinden habersiz aynı adam için atacaktır...mansurx

10 Ekim 2016 18:31

Aslında fena dizi değildi sadece oyuncu seçimleri hatalıydı fox tv de olduğu için 12 bölüm sürdü başka kanal da bu kadar bölümde sürmezdi.

Cevap Yaz

Kleberson

17 Aralık 2014 20:46

12.bölümde final yapti

Cevap Yaz

bltszlk

13 Eylül 2011 13:16

   ''Zehirli Sarmaşık'' Fox TV' nin ''Kara Melek'',''Melekler Adası'' dizilerin tadında olan entrikalı bir dizi.Entrikalı dizilerin karaliçesi olan Nuran devres dizinin senaryosunu yazıyor.

    Yakut,Sinem iki yakın arkadaştır.Yakut öz annesini hiç bilmemektedir.Biri aşkını çalıcak biride hayatını çalıcak.Yakut iyi meleği ,Sinem'se  entrikalar çeviren kötü melektir.

  FOX'ta perşemde akşamları başlayan  ''Zehirli Sarmaşık''  dizisinde  ilerleyen bölümlerde zehirini kim akıtacak? İzleyip görecez.

   Zehirli Sarmaşık dizisine başarılar dilerim.Ali Kılıç, Aslı Tandoğan,İpek Karapınar,Yeşim büber ve tüm kadro'ya sevgiler dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica