Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kara MemedGöztepe

25 Şubat 2019 00:12

Arkadaşların bahsettiği gibi yanaşma filmine çok benzer ama film ondan önce çekilmiş.Film çok güzel olmasada eksik olsada seyredilebilir fena değil.

Cevap Yaz

Uğur44

15 Ekim 2015 19:06

cüneyt arkın nın yanaşma filmiyle aynı konusu var

Cevap Yaz

FOSTERKANE

31 Temmuz 2011 18:25

bu filmin sonu yok/eksik

bu filme yorum yazan arkadaslarin yazdigi gibi duygu sagiroglunun cüneyt arkin la cektigi yanasma (1973) filmin nerdeyse aynisi, tabii ilginc olan bu filmin daha önceden (1971) cekilmis olmasi.

ve bu filmin nedense sonu eksiktir, bende vhs kayiti vardi, orda filmin sonu yilmaz köksal magarada düsünürken bitiyor yani final sahnesi yoktu, bugün youtube de olan versiyonu ayni sonla bitiyor ama ben bu filmin fragmani zamaninda görmüstüm ve orda final sahnesi vardi, yani bu tür filmler olan final sahnesi kara mehmet /yilmaz köksal düsmanlarina catisiyor, kanli bir son ama nedense ne tv de yayinlanan ne de daha evvelden video kayitinda bu son mevcutdu. ya bu final/catisma sahnesi kayb oldu zamaninda yada cok kanli diye filmden ebedi cikarildi.

eger bu filmin fragmani görme firsatini yakalarsaniz dikkatli bakiniz, final sahnesi cevrilmistir, keske cetin inanca bu konu sorulsa.

Cevap Yaz

liondaddy

17 Haziran 2011 14:14

Bir yanaşmaya sevdalı ağa kızı ve onu paylaşamayan iki köy ağasının arasında geçen olayların öyküsü. güzel bir filmdir.

Cevap Yaz

delikadir39

1 Ocak 2011 16:39

Yanaşma filminin aynısı diyebiliriz.Sadece isimler değişik ve Hayati Hamzaoğlu farklı rolde...Hatırlarsanız Yanaşma filminde Erol Taşın rolünde Hayati Hamzaoğlu Hayati Hamzaoğlunun rolünde de Turgut Özatay vardı.

Yani Hayati Hamzaoğlu iki filmde de oynayan tek sanatçı.

Cevap Yaz

MGUNAY

28 Aralık 2010 13:14

Cüneyt Arkın'ın Yanaşma filmine benziyor izlenmeye değer.

Cevap Yaz

Alın yazısı

2 Nisan 2009 08:53

Müthiş bir aşk hikayesi...çok iyi bir senaryo ve oyuncu kadrosu bir hayli geniş..bir yanaşmaya sevdalı ağa kızı..ver onu paylaşamayan iki köy ağası daha.ceren ile kara memed'in öyküsü..yılmaz köksal'ın oyunculuğu görülmeye değerdir..özellikle işkence yapılıp dağdan düşme sahnesinde kendisi oynamıştır..dublör kullanmamıştır..buda yılmaz köksal' gibi bir oyuncunun özelliğidir..affedilmeyen'filmindeki gibi yine drama yine duygusallık var bu filmde..ama sezer güvenirgil bu filme gerçekten uymamış.çok iyi bir film *****

Cevap Yaz
Yandex.Metrica