Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sen de mi ŞakirGöztepe

8 Ağustos 2018 19:45

Şahsen filmi beğendiğimi söyleyebilirim en fazla hoşuma giden Ayşegül Atik'in sevimli tombiş halleri oldu. Evet Hayati Hamzaoğlu ile İlyas Salman'ın buluştuğu bir film. Oyunculuklar iyi olsada filmde azda olsa video dönemi olduğu için vasat gibiydi bazı sahneleri.

Cevap Yaz

AlınYazısı

4 Mart 2017 09:46

İlyas salman video döneminde 70 lerdeki filmlerinden farklı bir oyunculuk ile oynuyor. Şakir ile hamiyet ikilisi uyumsuzdu. Ama hamiyet karakteri yinede fena oyunculuk çıkarmamış. Maliyeyi vergi iadesinde bi kaç bin dolandıran Şakir, hapiste kendisine kol kanat geren adamın hedefine girer. Onlara göre milyonları zulalayan şakir aslında züğürt ve beş parasızın biridir. Gel zaman git zaman şakiri kumar borcuna bağlarlar. Şakir bu borcu ödemek için şakire şakrak olup Duvarda duran babası ve amcasının resmine utancından örtü çekmek zorunda kalacaktır. Bülent kayabaş gibi matrak bir oyuncu bu filmde sönük kalmış. En son babalar duyar dizisinin annesi Ayşegül Atik o dönem çok tatlı ve tombik. Değer görmemiş bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Sevde ferdağ o dönem 44 yaşında ama yinede güzel ve çekici. Orta halli bir video filmi.

Cevap Yaz

MGUNAY

22 Ağustos 2016 09:40

Filmin güzel yanı Arzu film komedi sanatçılarından olan İlyas Salmanla kötü rollerin ciddi aktörü Hayati Hamzaoğlu'nun aynı filmde birleşmesi. benim için ilginç ve güzel bir anı oldu bu filmi izlemek.

Cevap Yaz

emresiyahoglu

21 Nisan 2012 22:44

Mafyaya olan borcu yüzünden zengin bir sanatçının mücevherlerini çalması için kadın hizmetçi kılığına giren Şakir ile bir türlü evlenemediği nişanlısı Hamiyet'in komik öyküsü.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica