Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Herşeye Rağmen

Herşeye Rağmen

7,23

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Tarihi Dram, Tarihi

Yönetmen: Cevdet Mercan Reyhan Pekar Cevdet Mercan, Reyhan Pekar

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mehmet Savaş, Gökhan Mumcu, Bülent Düzgünoğlu, Laçin Ceylan, Nur Sürer, Avni Yalçın, Engin Şenkan, Burak Sarımola, Erol Gedik, Tuğçe Kumral Devamını Gör...

Konusu : 1930’ lu yıllarda başlayıp, 1940’larla devam eden ve Ege’de geçen hikaye, babası bir iftira yüzünden haksız yere idam edilen Mehmet’in, idam kararını veren Hakim Mümtaz Bey’e duyduğu kinle, yıllar sonra intikam almak için sürgün edildiği kasabaya geri dönmesini ele alıyor. Mehmet’in dönüş yolculuğunu yaptığı trende tanışıp hoşlandığı genç ve güzel Leyla, Mümtaz bey’in kızıdır. Mehmet bir yandan Leyla’ya duyduğu ilgiye engel olamazken, diğer yandan içindeki nefreti yenememektedir. Yanlış ve adil olmayan bir kararla babasının öldürüldüğünü ispatlamaya çalışan Mehmet, aşkı ve intikam hırsı arasında kalacak, bu arada karşısına çıkan ve Leyla’dan çok farklı bir kişiliğe sahip olan Zehra, onu bambaşka bir yola sürükleyecektir.

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Seslendirme

Diğermetrozos

19 Kasım 2013 16:14

dönem dizilerini oldum olası beğenirim o eski evler eski arabalar eski telefonlar eski bakkallar şekerlemeciler tabi hepsi iş yapacak diye kaide yok örn karadayı dizisi kenan imirzalıoğlu tutmadığı dizisi filmi yok can nergiz az projelerde rol almış devam etseydi dizi güzel olurdu

Cevap Yaz

umutersin

20 Haziran 2011 04:21

Tomris Giritlioğlu hangi işe elini atsa kurutur. Bu saatten sonra bu hep böyle olacaktır. Kendini batırdı , kaç projesi bitti gitti , kaç insanın alacağı kaldı. Kendini batırdığı yetmezmiş gibi Şükrü Avşarı da batırıyor.

Cevap Yaz

BOLLYWOOD

25 Mayıs 2011 01:45

Dizi final mi yaptı? Sezon finali mi yaptı?Anlamadım.Baş rol Oyuncuları eğer ünlü olsaydı.Dizinin sonu böyle olmazdı.Başlaması ile bitmesi bir oldu.

Cevap Yaz

emekli

23 Mayıs 2011 22:43

öyle bir apar-topar bitirildi ki, ne olduğunu anlayamadık. Yazık o kadar harcanan paraya emeğe.

Şunu da bilmek lazım : her dönem dizisi iş yapacak diye bir şey yok; diziyi ayakta tutan sağlam senaryodur. Bunu yapımcılar ne yazıkki bilemiyorlar; yazık oluyor. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica