Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kaderim Kanla Yazıldı

Kaderim Kanla Yazıldı

8,29

(11 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Kasım 1973 1 Saat 6 Dk Duygusal Dram Duygusal, Dram

Yönetmen: Nazmi Özer Nazmi Özer

Ülke: türkiye

Oyuncular: Süleyman Turan, Meral Zeren, Kartal Tibet, Atilla Ergün, Şükriye Atav, Sami Tunç, Ergün Rona, Ebru Yaprak, Faik Coşkun, Abdurrahman Palay Devamını Gör...

Konusu : Filmde, kardeşini öldüren uyuşturucu çetesinden intikam almak isteyen bir adamın başından geçenler anlatılır. Mehmet ve Kemal, İstanbul’da bir araba tamircisinde çalışan iki kardeştir. İstanbul’a para kazanmak için gelmişlerdir. Ancak bir süre sonra Mehmet uyuşturucu tacirleriyle çalışmaya başlar. Bunu öğrenen Kemal, kardeşini kurtarmak ister. Ancak çete, Mehmet’i öldürerek cesedini Kemal’in evinin önündeki bir kuyuya atar. Böylece olay Kemal’in üzerine kalır. Otuz yıla mahkûm olan Kemal intikam yemini eder. İntikam almak için cezaevinden firar eden Kemal çete üyelerinin peşine düşecektir.burcusara

13 Nisan 2019 00:33

Meral Zerenle Kartal Tibeti çok yakıştırmıştım bu filmde. Keşke ölmeseydi Kartal :( Şükriye Atav hep yüreğimi yakar filmdeki evlat sevgisiyle, bu filmde de en çok ona üzüldüm.

Cevap Yaz

aysenazan

10 Aralık 2018 17:23

Güzel, hoş bir film. Meral Zeren olağanca güzelliğiyle filmde arz-ı endam ediyor. Kartal Tibet yine oyunculuğu ile mükemmel. Filmde kardeşlik temasının yanı sıra bir kadının aşkı uğruna gösterdiği cesarette göze çarpıyor.

Cevap Yaz

TubaArtan

22 Ağustos 2017 16:59

Filmin adına bakarak gönülsüzce tıklayıp, nasıl atlamışım bunu diye bitirdiğim Kartal Baba filmi... İzleyin hak vereceksiniz..Oldukça sürükleyici..

Cevap Yaz

benimsinema

8 Mart 2014 22:30

ben diger arkadaslara katilamicam, filmi biraz vasat buluyorum... hatta bunun yillar önce cevirimi da var.. daha heyecanli olmasini isterdim

Cevap Yaz

bysiirtli56

7 Mart 2013 03:08

süper bir film aksiyon dolu

Cevap Yaz

performer

24 Mart 2011 22:09

idare eder bir film. tipik nazmi özer filmi.

Cevap Yaz

MGUNAY

26 Temmuz 2010 15:40

yeşilçam bir başka bu filmler yıllar geçsede kendini tekrar tekrar seyrettiriyor izlemenizi tavsiye ederim.

Cevap Yaz

Loverman

26 Haziran 2010 02:44

güzel bir film. kardeşinin intikamını tek tek alan kemal son olarak recep in kardeşi sami tarafından vurularak öldürülür. çocukluk arkadaşı murat ise kemalin yolunu gözleyen annesi haticeye, kemal in almanyaya çalışmaya gittiği yalanını söylüyor. tavsiye ederim.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

10 Ekim 2009 19:29

BU FİLM:"Kartal TİBET"in Meral ZEREN Süleyman TURAN ile oynadıkları dramatik macera filmlerinden dir. Film ise, cast ve konsept olarak iyi filmler içerisindedir. Film konusuyla, anlatımıyla olsun, cast içinde rol dağılımıyla da! filmin içinde yaşatılan! farklı rol karakterleriyle, kardeşliğin esas temasını oluşturmuş olduğunun izlenimini bulduğum bir film. Kardeşinin kötü işlere bulaşmış olduğu durum karşısında bile! kardeşine sahip çıkmak! ona müdahale etmek isteyen, iyi yürekli bir abi de! kendisine sirayet eden olayların gelişiminde, cinayetten yargılanma noktasına süreklenmiştir.Yaşanılan bu olaylar! kardeşlere ve, yollarını da aynı kesişme noktasına getirmiş! kaderlerinide birleştirmek zorunda bırakmış! zorlu mücadeleninde kaçınılmaz sonu! iki kardeşten biri "vire" verecek tir. Bu filmde de oynamış oldukları farklı rolleriyle, her zamanki! alışa geldiğimiz üstün oyun performanslarını, hiç düşürmeden "Kartal TİBET ile Süleyman TURAN"da rollerinin haklarını vermişlerdir......! 

Cevap Yaz

Alın yazısı

19 Şubat 2009 19:45

İstanbulda çalışan iki kardeşten biri olan Mehmet kötü işlere bulaşınca abisi kemal durumu öğrenir ve mehmeti uyarır...mehmet çekilmek ister ancak...kabul edilmez onu bir şekilde öldürürler...kemal cinayetten yargılanır otuz sene hapis yer...firar ederek kardeşinin intikamını almaya başlar...duygusal ve macera filmi...k.tibet bu tür rollerde çok başarılı..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica