Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İntikamcıgezgin1903

26 Mayıs 2017 01:50

Bir Behçet Nacar hayranı olarak filme bayıldım ama 46 dakika çok makaslanmis film keşke uzun versiyonunu bulabilsem tadı damağımda kaldı.

Cevap Yaz

sinemaadamı

18 Nisan 2016 17:09

behçet nacarın hayatına tehliye atarak çevirdiği avantür tarzı bir filmdir filmde romina kendisine eşlik etmiş erol taş kötü adam rolünde youtubede mevcut ama film 46 dk bence bir film bu kadar kısa olamaz 46 dk da ancak giriş bölümü bitirirsin sonra olaylar gelişmeye başlar çoğu erotik komedi erotik avantür kısa 55 60 dk ama en kısası bu geldi üstelik tv çekimi değil hadi tv lerde film kesile kesile 40 dk ya düşer buna şaşırmayızda video kaset hiç değilse 60 dk olmalıydı ki böyle bir film 80 dk dan aşağı olmamalı erotik sahnelerinin yanısıra güzel bir film aksiyon dalında çok bomba bir film behçet yine vuruyor kırıyor kötülere cezasını veriyor helal sana behçet.

Cevap Yaz

Caligula83ersin

12 Ocak 2015 23:53

Behcet Nacarin belki de en iyi filmidir. Benim izledim video kaseti Birtan video dan di, sadece 47 dakika sürüyordu. Ama müthis aksiyon var. Asiri derece siddet ve tempo, filmin belki 25 dakikasi dövüs ve aksiyon la geciyor. Behcet abimiz hakikaten elinden geleni yapmis, bir kac kere arabalarin üzerine atliyor, bütün stuntlari kendisi yapmis. Göze batan filmin baya agir siddet icermesi, bi sahnesinde bir cocugun kolu kesilip daglaniyor. Film almanyada 25 sene yasaklandi. 2011 bu yasak kalkti.

Cevap Yaz

MGUNAY

24 Kasım 2010 14:25

hareketli bir film Behçet Nacar'ın kendini bayağı riks altına aldığı bir film araba hareket halindeyken üstünde olması durunca uçuruma düşmesi gibi dikkat ettiğim kadarıyla dublör kullanılmamış bu Behçet abide iş varmış filmlerine erotik sahneleri sokmasaymış belkide en iyi oyuncu listesine ilk 30'a girebilirmiş kısaca filmi ben beğendim. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica