Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Horoz Gibi MaşallahGöztepe

15 Şubat 2018 19:19

Tamamını nette seyredemediğimden için film hakkında pek fazla fikir yürütemeyeceğim. Kırpıla kırpıla film 57 dakikaya kadar düşürülmüş sahneden sahneye atlanıldığı için filmi fazladan anlayamadım. Ama seyrettiğim kadarıyla keyfli filmdi Tamer Yiğit'in erotik tarzda komedi filmlerinden.

Cevap Yaz

enigmacuture

8 Mayıs 2009 18:17

Nilüfer(Nur Ay), filme konu olan ve herkesin ele geçirmek istediği altınlara sahip olmak için elinden geleni yapan, baştan çıkarıcı bir dansçı rolünde. Rolünün hakkını verdiğini de itiraf etmem gerek. Filmin başında ve sonuna doğru dans edip striptiz yapıyor.

Pakize(Emel Aydan) ve Sevgi(Aynur Akarsu) iki kız kardeş rolündeler. Oldukça çılgın olan bu ikili bence filmin izlemeye değer tek yönü. Sıradışı, güzel ve cesurlar. Tamer Yiğit ile olan sahneler de oldukça komik karelere de imza atıyorlar.

General Azmanyak(İsmaik Hakkı Şen)"e gelince, akıl hastanesinin işleri karıştıran, Amerika sevdalısı bir delisi rolünde. Elinde kılıcı ile herkese kök söktürüyor. O denli Amerikan sevdalısı ki yerli sigara içmeyi dahi reddediyor.

Oldukça komik eğlenceli sahnelerin yer aldığı filmde, sinema adına anlaşılamayan tek husus, bütün bayan oyuncuların sebepsiz yere, durup dururken soyunmaları. Zaman ve mekan mefhumundan bağımsız bir şekilde durduk yere soyunuyorlar. Bunu anlamak gerçekten güç. Filmde dozunda erotizm var aslında. Bu nedenle çıplaklık yerli yerinde kullanılsa film daha da iyi olabilirmiş. Bol gülmeceli hoş bir film.

Cevap Yaz

tt -tamer

2 Şubat 2009 17:33

tamer yiğitin komedi tarzında bir film.o kadar erotik bir film değildir.tamer tiğitin iki rolde kadırgalı arabacı yaşar  ve cengiz barut olduğu filmdir.birbirinin yerine geçtiği altın kaçakçıılığını konu edinen bir filmdir.tamer yiğitin güzel bir filmi daha izlenebilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica