Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şov Bizinıs

Şov Bizinıs

7,04

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 19 Mayıs 2011 1 Saat 40 Dk Komedi Komedi
IMAX 2d 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Ülke: türkiye

Gişe: 24.729

Oyuncular: Almeda Abazi, Kerem Poyraz Kayaalp, Deniz Özde Sürmeli, Zeynep Aydemir, Dost Elver, Ayşin Zeren, Cengiz Küçükayvaz, Gülden Dudarık, İrfan Kangı, Zeynep Beşerler Devamını Gör...

Konusu : Yurtdışından albüm yapmak üzere gelen Aşkın adındaki genç, plak yapmak için Rıfat adındaki yapımcıyı bulur. Fakat Rıfat ilk andan anladığımız üzere başı mafya ile belada olan, bir sözü bir sözünü tutmayan ama kendi yalanlarına kendisi de inanan fakat sahtekar olduğu kadar da eğlenceli, şeytan tüyü olan bir adamdır. Üzeyir ve Hüseyin kardeşlerden oluşan mafya ailesi ile girdiği ilişkide canı tehlikede olan Rıfat’ın Aşkın’a albüm yapmaktan başka çaresi yoktur. Diğer tarafta Rıfat’ın özel hayatı da iş hayatından farklı değildir. Rıfat ile Aşkın zaman içinde yedikleri içtikleri ayrı gitmez bir hale gelirler. Öte yanda Rıfat’ın sevgilisi Meyra Rıfat’a büyük bir ders vermeye hazırlanıyordur. Böylece başlayan mafya-şov dünyası ve kahramanlarımızın ask hayatı ile süslenen hikaye film boyunca içinden çıkılmaz bir hal alır ve her dakikası başka bir sürprizle örülerek finallenir.ToqqLe

9 Mayıs 2020 10:28

Aslında konu güzel ama sayın yönetmenimiz yine dizi kafasında olduğu için bir çuval inciri berbat etmiş.

Cevap Yaz

mansurx

19 Eylül 2016 03:11

Film baştan sona recep ivedik ve kolpaçino etkisinde iki filmi karıştırmaya çalışmışlar ve şov dünyasını da eleştirmeye çalışmışlar ama hiç birini yapamamışlar sadece ünlü oyuncuları ile oyalayan bir komedi müslüm gürsesi mafya babası rolünde görmek ilginçti film gişede de başarısız olup 25 binde kalmıştı malesef vasat bir film.

Cevap Yaz

balangicinceptiyon

25 Şubat 2013 00:26

kötünün kötüsü bir komedi

Cevap Yaz

na&na

23 Mayıs 2011 04:31

bu filmin galasında bulunmak gibi bi talihsizlik yaşadım..başarısız dediğim bi çok film izlemiştim ama bu filme başarısız bile diyemiyorum.hangi amaçla çekildiğini düşünüorum ama bulamıyorum.güldürmüyor eğlendirmiyor ,alınacak bi mesajıda yok.bilakis sinir bozuyor.waktiniz bolsa,paranız çoksa buyrun..iyi seyirler:)

Cevap Yaz

demagoji

20 Mayıs 2011 22:55

Hakkında görüş belirtmek dahi gereksizdir. Verilen paraya günah tarifi imkansız bu kadar kötü bir film olamaz, bunu film diye sinemaya sokmak ciddi bir başarıdır. Recep İvedik, Kolpaçino bu filmler dahi bu filmin yanında birer başyapıt. Buradan filmseverlere tavsiyem düşmanınızı bu filme göndermeyin. Salonda sadece 3 kişiydik ve filme sadece 20 kişilik bir salon vermişler.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica