Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cehennem (Cehennem 3D)

Cehennem

5,55

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ekim 2010 Korku 3D Korku, 3D
IMAX 2d 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Biray Dalkıran Biray Dalkıran

Ülke: türkiye

Gişe: 104.292

Oyuncular: Hakan Gökhan Erdil, Tuğba Melis Türk, Serhan Süsler, Ogün Kaptanoğlu, Pelin Ermiş, Çağrı Ayaydın, Biray Dalkıran, İlhami Adsal, Seher Terzi, Erol Gedik Devamını Gör...

Konusu : Yıllar önce engelli çocuklarından utanarak onu sahibi oldukları fabrikada öldüren karı-koca ve ailesinden intikam almak için, kurbanlar seçip onları arayan küçük bir çocuk… Aşık olup evlenen ancak maddi olarak istediği seviyede yaşayamayınca kocasını boşamak isteyen ve onu ünlü bir mankenle aldatan bir kadın… Karısına ve aşklarına tüm saf yüreğiyle inanan, boşanmak istemeyen, sorunların çözüleceğini düşünen fotoğrafçı bir koca… İntikam…. Ve insanın derisini kavuran Sekar…. Karısını aynı zamanda asistanı olarak kullanan fotoğrafçı, bir moda çekimi için eski bir mum fabrikasına gider. Gelişen olaylar, duvarlarda kendi kendine beliren mesajlar, çıkan yangınlar, vahşice öldürülen insanlar ile hikaye gelişir ve bilinmeyen sürpriz bir sonuca ilerler…erhaab

8 Ekim 2018 17:32

Malesef son derece sıradan ve basit bir korku denemesi. Üzerine konuşulacak ne iyi bir senaryo var ne de güzel efektler. Ayrıca filmdeki +18 sahne o kadar gereksiz ki. Kolpaçino filmiyle ve bir kaç diziyle gözlere aşina olan Tuğba Melis Türk'ün bu gereksiz sahnede oynaması bence gençlik hatâsı.

Cevap Yaz

şabanoviç

6 Ağustos 2015 01:36

çok kötü film hiç beğenmedim

Cevap Yaz

mansuryıldırım

9 Eylül 2014 17:47

3d diye piyasaya sürülen 2d olan film korku olmasına rağmen özellikle cadı karakteriyle beni çok güldürdü akla zarar sahneleri olan filmin içinde gişe yapmak için çekilmiş +18 sahneside var bu kötü olan filmi daha kötü yapmaktan öteye gidememiş filim gişede biray dalkıranın en iyi gişe yapan 2.filmi bence biray dakıranın en kötü filmi izlemesenizde olur araf bile bundan iyiydi zaten yönetmen bu filimden sonra korku türünü bırakıp komediye geçti bana bir soygun yaz.

Cevap Yaz

melisrenan

20 Mayıs 2010 22:37

Gerçekten ne demeli bilemedim, Hayırlı Uğurlu olsun..

Korku filmlerinde henüz pek başarılı Türk yapımı filmler görmedim üstelik şimdi 3D ön yargılı olmamak gerek, bekleyelim ve görelim ama iyi bulana kadar bu denemelerde en az iyilar kadar önemli, daha özgün ve başarılı bir korku filminin yaratılmasını dilerim..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica