Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Güneşten De SıcakYorgun

23 Eylül 2020 19:09

Salih Güney de Cemal Gencer de gayet başarılı.ilk cevirim Dağ Kanunu adlı filmdir. Başrolde Serdar Gökhan vardı. O bundan bir tık daha iyi ama bunu da beğendim.final biraz saçma olmuş ama yinede kendini izlettiren bir film.

Cevap Yaz

KartalTibetTutkunu

27 Eylül 2017 17:35

Nedense bana bu film.. bende şehir kovboyu izdüşümü yarattı. Aslında kötü film demekte, emeğe de haksızlık...

Cevap Yaz

Kleberson

11 Eylül 2016 21:45

bence bu film iyi bir film ben begendim bu filmi

Cevap Yaz

performer

20 Ocak 2016 21:38

5 yıl önce izlediğimde nasıl olmuşsa 6 puan vermişim.... müjde ar'ı aliye uzunatağan seslendirmiş. düşük bütçeli bir film olduğu her yönünden belli oluyor.

Cevap Yaz

benimsinema

15 Eylül 2012 20:14

Filmde asiri sekilde gereksiz sahneler var. Mesela kotradaki dans sahneleri. Filmi zaten hic begenmedim. Ilk Yarisi nerdeyse diyalogsuz geciyor. Köyün suyunu kesen salih ve ondan intikam almak icin salihin karsini müjdeyi kaciran cemalin hikayesi

Cevap Yaz

kariz_ma_35

10 Haziran 2012 14:53

Büyükşehirden kız alarak evlenen köylüye zulmeden bir genç yaştaki ağanın. Köylünün diretmesi sonucu olaylara sebebiyet vermiş sonu ölümlerle sonuçlanan bir film. "Rıza" Salih Güney büyükşehirden aldığı kız olan "Arzu" Müjde Ar ile evlenir. Köylüye zulmü vardır Rıza'nın su vermez devamlıda hor görür. Köy meydanında düğün kurulur o sırada Rıza yine köylünün suyunu kestirtir. Bu durum üzerine direnen köylü başta "Murat" Cemal Gencer olmak üzere Rıza'ya kafa tutar. Kız arkadaşlarıyla teknede eğlenen Rıza köylüler o sırada çiftliğe basar ve Arzu'yu kaçırır. Rıza'da haberi alır ve hepsini takip eder dürbünlü tüfekle uzaktan vurur hepsini. Nikahlı karısıyla birlikte olan Rıza'nın en sonunda Arzu ile Murat'ı vurur. Film güzel sayılır filmin en önemli ismi bana göre Salih Güney olmuş. Kötü adam ve uzaktan insanları vuran gaddar adam rolüyle. Çekim mekanları ve görüntü kaliteside iyi filmin sahil kenarı ve dağlarda çekimi olan bir film..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

18 Temmuz 2011 02:23

Bence:) Müjde AR Salih GÜNEY Cemal GENCER bu tür filmlerin oyuncuları değil.. Oysa bu türünde dışında gayet başarılılar... Karakter oyunculara bir sözüm yok onlar bu işi zaten yapıyor.   

Cevap Yaz

delikadir39

17 Temmuz 2011 20:09

Cemal Gencer iyi oynamış.Ama genelde kötü bir film.

Cevap Yaz

performer

21 Şubat 2010 21:16

bana göre kötü bir film.

Cevap Yaz

dyermaker

19 Eylül 2006 04:07

Filmin vcd si veya vhs si olan birinden almak istiyorum arşive eklemek için..özelden msg atarsaniz sevinirim..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica