Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gol Kralı Caferperformer

11 Temmuz 2015 23:41

film 1962 yapımı olduğu için oyuncuların olmazsa olmaz seslerle dublaj yapılmadığını görüyoruz. sonraki yıllarda vahi öz kendi sesiyle, cevat kurtuluş-erdoğan esenboğa ile, suphi kaner-gazanfer özcan ile seslendirilmesi adeta kural olmuştur. böyle amacı tamamen eğlendirmek olan filmlerde kusur aramak adetim değildir. tarihi değeri olan güzel bir film. içinde türk meddah sanatının önemli ismi ismail dümbüllü var, daha ne isteyelim.

Cevap Yaz

Göztepe

11 Kasım 2014 21:23

Yeşilçamın siyah beyaz olsun renkli olsun futbol konulu komedi filmleri her zaman bana cazip eğlenceli gelmiştir bu filmde o filmlerden birisi. Kendisine ikiz gibi benzeyen ünlü bir kaleci ile kahveci çırağının birbirleriyle karıştırılması sonucu Cafer kendisini bir maçta kalede buluyor. Vahi Öz'ün antrenör rolü sert mizacıda yakışmış ama Vahi Öz'ü nedense sert rolleri hiçbir zaman yakıştıramadım.Filmde komik sahneler çok var dümbüllü sahneside dahil. Cafer'in sevgilisi rolündeki Serpil Gül Cafer'e toto oynadığı için kızdığı zaman kahveci Rıza'yla evlenmek istemesi filmde biraz basit'e kaçılmış ama nasıl olduysada yakışmış. Filmin kadrosuna baktığımda Hakkı Kıvanç dışında sanırım yaşayan yok hey gidi hey ne güzel yıllarmış. Rahmetli Suphi Kaner'den eğlenceli bir film keşke daha çok yaşasaydı böyle güzel komedi filmlerine devam etseydi.

Cevap Yaz

hakan_ışık

16 Ocak 2014 08:21

güzel film zevkle izlenir..

Cevap Yaz

yaşam11

23 Haziran 2013 16:30

eğlenceli bir film olmuş ama keşke serpil gül yerinde salıncakta oynayan bayan oynasaymış daha iyi olurdu diye düşünüyorum....

Cevap Yaz

yaşam11

8 Haziran 2013 10:37

film çok eğlenceli özellik bayanlar sahnesinde çok güldüm

Cevap Yaz
Yandex.Metrica