Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Acı Aşk (Acı Aşk)

Acı Aşk

7,45

(13 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 18 Aralık 2009 1 Saat 32 Dk Fantastik Macera Dram Duygusal Fantastik, Macera, Dram, Duygusal
IMAX 2d
IMDb puanı: 0

Yönetmen: A. Taner Elhan A. Taner Elhan

Ülke: türkiye

Gişe: 138.957

Oyuncular: Bilal Utku Karataş, İpek Coşar, Barış Yılkan, Serap Matyaş, Enis Yıldız, Tuluğ Özlü, Ozan Osmanpaşaoğlu, Songül Öden, Ezgi Asaroğlu, Cansu Dere Devamını Gör...

Konusu : Bir erkek üç kadını birden sevebilir... Peki, üçünü birden aldatabilir mi? Eskişehir’de bir üniversitede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Orhan, evlenmeyi planladığı Ayşe’yle beklenmedik bir anda yollarını ayırıp İstanbul’a gelir ve Oya ile tanışır. Fotoğrafçılık yapan Oya ile belki de hayatının en mutlu günlerini geçirirken daha evliklerinin ilk günlerinde yaşadıkları kötü olaylar ile birlikte kendini zor bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Bir yandan da yeni tanıştığı öğrencisi Seda, Orhan’ı çıkılması güç bir yola sürüklemektedir. Üç kadın arasında kalan ve hayatı alt üst olan Orhan’ı zor günler bekler...

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Yapım Tasarım

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Tasarımmansuryıldırım

12 Haziran 2015 19:47

Eskişehirde geçen bir aşk üçgeni senaryoda onur ünlü çok iyi a.taner elhan yönetmen olarak iyi iş çıkarmış oyunculuklar iyi ve filmin müzikleri muhteşem melodram havası filmin artısı izlemeye değer iyi bir ilk film.

Cevap Yaz

Lalettayin

1 Ağustos 2013 19:17

Bu filmin yorumunu senaryosu üzerine yapmak gerekir. Senaryoya bakıldığında klasik bir aşk filminin gerçekçilik üslubuyla anlatılma yerine fantastiklik katarak farklı bir bakış açısıyla yaklaşılmak istenmiş gibi görünüyor. Bu farklılığı düşünerek ve böyle bir çalışma yapılması güzel bir durum. Ama şunu söylemek isterimki senaryo yazılırken amaç olarak sadece bu düşünülmüş olmalı. Filmde anlatılmak istenen bir düşünce bulamıyrum. O yönde bir eksiklik var. Oyuncuların rollerini güzel sergilemelerine rağmen o yöndeki kusur filmi etkileyicilikten çıkarıyor. Yani bu yötem düşüncesi güzel ama işlenişi çok beğenmedim. Bir taraftan evet güzel düşünce bir taraftan da hayır olmamış dedirtti bu film bana.

Cevap Yaz

engin yüksel

10 Ocak 2012 21:41

farklı bir senaryo ilgi çekmesine rağmen genel olarak hayal kırıklığına uğratan bir film 6/10

Cevap Yaz

baran34

17 Şubat 2011 00:53

Az önce Tv'den seyrettim. Öncelikle senarist Onur Ünlü'ye birisinin sakat kelimesi yerine engelli denildiğini hatırlatmasında yarar var. Üstüne üstlük Cansu Dere repliği söylerken babasının sağır ve dilsiz olduğunu söyleyerek sakat kelimesini fütursuzca ağzından şakıyor. Biz bacağı kolu olmayana bile engelli derken bunlar sağır dilsize söylüyor. Filme gelince;deneysel kurgularla yola çıkıp sürpriz atraksiyonları sergileyen film ekibi çoğu yerde çuvallıyor. Halit Ergenç'in oyunculuğu bile filmi kurtaramamış.Gişede başarılı olmaması sürpriz değil. Cansu Dere'yi nasıl Türkiye 3.güzeli seçmişler zamanında anlamış değilim. Kelalaka!! Birde filmde Halit Ergenç'e yakışıklı yaftası ile onore etmeye çalışmışlar ya hayret diyorum başka birşey demiyorum. Tavsiye etmem. 10 üzerinden 4.

Cevap Yaz

afarikan

1 Haziran 2010 14:07

Onur Ünlü'nün diğer senaryoları da dikkata alındığında en iyisi gibi gözüküyor. Hikayenin dozu tırmanıyor ve 'başta geyik bi aşk hikayesi olan film ilginç sürprizler içeriyor' film aslında bize çok şey öğretiyor yani bilgi çok içeriyor felsefik şiirsel öğeleri barındırıyor. Kafanızda bir takım sorular kalsa da film bitiminde kendinizi bi gözden geçirip ne oluyor sorusunu kendinize yöneltiyorsunuz. Teknik özellikleriyle oyunculuklarıyla ve senaryosuyla  bir yere gelmiş ve en azından film üzerine düşünülmeyi hak eden bir film bence. 

Cevap Yaz

bjkemre06

26 Mayıs 2010 05:33

Norlmalde sevdiğim bir tür ama çok bağlantısız hoşuma gitti diyemem:(

Cevap Yaz

ulaş34

5 Mayıs 2010 19:24

3 kadın arasında kalan 1 erkek, bu üçgen içerisinde kalan erkeğin hangi kadını terçi etcektir.Orhan  evlenme planları  yapmaktadır ayşe ile ama  bir darbe yer ayşe'den orhanı aldatır.Orhan bunu öğrenince oda buna karşı yeni birilerini bulup yeni bir başlangıç yapmak işter hayatında.Yeni tanıştığı kişilerden biri fotorafçı bir bayandır.Bu kişi oya'dır.Oya ile birlikte ilk zamanlar mutlu olur,ama daha sonra onlanda sorunlar yaşıçakdır orhan.Bu sırada bir bayan'lan daha tanışır oda seda'dır.Seda orhan'ın bir tarafdan'da öğrencisidir.Seda ile'de bir ilişkişi olur.Daha sonra bu 3 kadın arasında kalır psikolojik bir etken'de ortaya çıkcakdır.Cansu dere ve songül öden bu filmde güzel bir perfonmaz sergilemişler  bence.Bu 2 oyuncuyu ben beyendim film'de.Film izlenir,fena bir film değil.Çok'da iyi bir film'de diyemen tabi.Erkek-kadın ilişkilerini anladan aşk-duygusal-romantik-psikolojik bir yapım olmuş.

Cevap Yaz

ceyhun_mr

18 Nisan 2010 15:12

onur ünlü'den sıradışı bir senaryo daha.Filmlerinde hep bir sıradışılık,bir çılgınlık var.Ayrıntıları çok kurcalamadan,olacak şey ile olmayacak şeyi birbirine karıştırarak ilginç senaryolar yazıyor ve ortaya farklı bir tarz çıkıyor.Başta mağdur deyip acıdığınız üniversite hocasının sonrasında bir şeytan olduğuna karar verebiliyorsunuz.Kim suçlu,kim masum sonunda ne olucak karar veremiyorsunuz.Film süprizlerle dolu.Diğer dikkat çeken nokta da intikamların sert ve çılgınca olması.Değişik bir film.Filmde de dediği gibi 'bir film ne kadar ilginç olabilir ki?' diyor insan.Ancak senaryo onur ünlü'ye aitse izledikten sonra karar vermek lazım.Filmin hikayesi ilginç,senaryosu aksaklık gibi görünen ''görmezden gelmelerle'' dolu.Çünkü  senaristin tarzı bu.Oyunculuklar iyi.Yönetmen genel olarak başarılı.Sahne geçişleri,müziklerin kullanıldığı yerler,sahnelerdeki ışık geçişleri filan başarılıydı ancak ben erotizmi biraz abarttığını düşünüyorum.Erotik sahnelerdeki abartının dışında yönetmende başarılıydı.Sıradan filmlerden sıkılıp da türk sinemasından farklı bir film izlemek isteyenlere tavsiye oluınur.

Cevap Yaz

melisrenan

13 Nisan 2010 22:12

Filmde Cansu Dere'nin ounculuğunu çok beğendim.

 Türk Filmlerinin klişeleri burda da var Cansu önce kör oldu snra silahla vuruldu bileklerini kesti.. ama hiç bieşey yok 9 canlı.. Keza Halit Ergenç de öyle bıçaklandı trafik kazası hiç bişey yok.

Esas önemlisi filmin sonu çok beklenenin dışında şaşırtıcı ve orjinal olmuş bence sonunu en çok beğendimğim filmlerden biri.. Gerçi birazcık Mr ve mrs smith gibi olmuş ama güzeldi:)

Cevap Yaz

psıkopat_sulo91

3 Nisan 2010 13:06

Kusuru az,anlatımı ve tekniği çok iyi olan son yılların en iyi türk filmlerinden,izlemenizi tavsiye ederim...Senaryoda bazı küçük problemler var ama izlenmesi gerek...Bide film içindeki rap şarkısı gidişata hiç uymamış bence bunuda söylemek isterim..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica