Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Repo Men (Repo Men)

Repo Men

8,29

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 19 Mart 2010 1 Saat 51 Dk Aksiyon Gerilim Dram Bilim Kurgu Aksiyon, Gerilim, Dram, Bilim Kurgu
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Miguel Sapochnik Miguel Sapochnik

Ülke: kanada, ABD

Oyuncular: Jude Law, Forest Whitaker, Alice Braga, Liev Schreiber, Carice van Houten, Liza Lapira, Rza, Yvette Nicole Brown, Chandler Canterbury, Rıza Karaağaçlı Devamını Gör...

Konusu : Yakın bir gelecekte yapay organların üretimi mümkün hale gelmiştir. Bu sayede insanlar gerçek organ nakli olmadan da yaşamlarını sürdürebilmektedir. Öte yandan, çok pahalı olan bu yapay organları alırken yapılan anlaşma gereği, eğer ödemeler düzenli yapılmazsa firma organları geri alma hakkına sahiptir.



mmansuryıldırım

10 Haziran 2017 06:24

Bu film de bunraku ve düello filmleri gibi kendi türlerine farklı bir bakış denemesiydi ama bu üç filmde pek ses getiremedi sonrada neden farklı filmler yapılmıyor deniliyor çok tuhaf doğrusu yapılınca da izlemiyorsunuz ilginç bir film tek sıkıntısı kurgusu zayıf iyi bir yönetmenin elinde bir baş yapıt olabilirdi ama bu haliyle bile farklı bir bilim kurgu arıyorsanız izlenebilinir.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

10 Haziran 2015 10:45

İlginç bir film sadece temposu biraz düşük diğer arkadaşın dediği gibi kurgusu sorunlu bir film buna rağmen konusu ilgi çekici ve ortalama bir başarısı var jude law ve forest whitaker fena değiller rollerinde zaman geçirmek için izlenebilinir.

Cevap Yaz

fahri.07

2 Kasım 2013 17:56

filmin konusu fena değil oyunculukta fena değil ama filmde kurgu yok bu da filmi batırıyor.yani etkileyici değil basit aksiyon filmi gibi.sonra filmde tarih belirtilmemiş.ilk başlarda konu anlaşılmıyor.biraz karıştırmışlar konuyu vasatı aşamayan bi film izlenmesede olur...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica