Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Güzel Alsın Canımıbekircan

7 Şubat 2013 15:20

güzel bir tük filmidir

Cevap Yaz

FOSTERKANE

25 Ağustos 2011 18:47

güzel bir film degil, senaryosu Osman Fahir seden daha önceden cektigi bir damla ates/1981 filminin aynisi. hakki bulut fikret hakan in, yusuf sezgin ferdi tayfur un ve nilgün saraylida necla nazir rolünü üstlenmis.

fakat bu filmin benim icin özel bir anisi var, bu film yillar önce atv de yayinlanmisti ve bu filme o zaman ilk baktigimda hakki bulut un bu filmde söyledigi bir sarki aklimda kalmisti fakat sarkin ismini bilmiyorum tabii. hakki bulut un o yillarda albümlerini bulmak zordu,bulmam mümkün olsa bile özellikle bu eski kasetlerinde genelde 10 sarki varsa son a5 ve b5 sarkilari eksik olurdu, neyse iste uzatmiyayim sonunda bir gün bir albümünde buldum o sarkiyi -KUL HATASIZ OLMAZ-, hem o yillarda hemde bugünün patlayan gündem olan sarkilari kisa ömürlü oluyor fakat hakki bulut un sarkilari yillar gecmis olamasina ragmen sanki yeni bir sarki gibi dinlemek mümkün elbete hakki bulut u begenen begenmeyenler vardir ama bu sarkisini dinlemelerini acilen tavsiye ederim.

 

Allah'ım sevdiğime çile dert verme İstersen her gün bana bin azap versin Ne olur ümitsiz günler verme İstersen derdime bin dert eklesin Kul hatasız olmaz, o da öyledir Belki de suç bende, günah bendedir Bence yaşamak onu öyle sevmektir Yeter ki sağ olsun yetişir bana Ayakları taşa gelmesin yeter Yerine ölürüm, yaşasın yeter Ayda yılda yüzünü göreyim yeter İsterse yıllarca sormasın beni Kul hatasız olmaz, o da öyledir Belki de suç bende, hata bendedir O benim canımda candan ötedir Yeter ki sağ olsun yetişir bana Bin türlü isyan...............

Cevap Yaz
Yandex.Metrica