Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Boğaziçi Soygunu

Boğaziçi Soygunu

6,89

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 18 Dk Macera Macera

Yönetmen: Hüsamettin Mustafa Hüsamettin Mustafa

Ülke: türkiye

Oyuncular: Nahid Şerif, Hakkı Haktan, Aydın Tezel, Atilla Ergün, Cahit Irgat, Mine Soley, Kemal Şinnavi, Yusuf Sezgin, Cevdet Balıkçı, Hüseyin Zan Devamını Gör...

Konusu : Filmde, bir festivalde sergilenmek için İstanbul’a getirilen tarihi eserleri kaçırmaya çalışan bir grup insanın hikâyesi konu edilir. Sadık Bey, İstanbul’da bir festival düzenleyecektir. Program için davetli ülkelerden değerli parçalar getirilecektir. Tutankamun’un kolyesi de bu festivalde sergilenmek üzere Mısır’dan İstanbul’a getirilmiştir. İstanbul Emniyeti, güvenlik için gerekli tedbirleri almıştır. Mısır’dan gelen parçayla Komiser Ekrem Bey, bizzat ilgilenecektir. Kolye’nin festivale kadar muhafaza edileceği kasanın anahtarı bir tek Ekrem’de bulunmaktadır. Ancak bir çete soygun için hazırlıklara başlamıştır bile. Sadık Bey’in oğlu Murat, Mısırlı davetli ile yakından ilgilenmektedir. Polis, Mısırlı manken İlham’dan şüphelenmektedir. Festivalde tanıştığı Türkan’la ilişkisi sebep olmuştur bu şüpheye. Polisin önünde zor bir dava vardır.hayrivarol

29 Eylül 2019 17:35

Bu filmin başrolü Yusuf Sezgin denilemez.. Filmin baş oyuncuları Mine Soley, Kemal Şinnavi ve Cahit Irgat'tır. Daha çok onlar üzerinden yürümüş.. Yusuf Sezgin çok az rolü var ve etkin değil..

Cevap Yaz

performer

8 Temmuz 2015 21:01

yönetmen mısırlı olduğu için tam bizden bir film olmamış.

Cevap Yaz

beyzacetin

5 Ocak 2013 13:48

Mine Soley in gençlik yıllarını izlemek hoşuma gidiyor. İlginç bir yüzü var. Ama filmi beğendiğimi söyleyemem. Zaten macera filmi sevmem ama bu film de hiç başarılı degil bence.

Cevap Yaz

yurekten06

3 Eylül 2012 11:59

Sırf eski İstanbul'un boğaziçi görüntülerini izlemek için bile izlenir. 8/10

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

30 Temmuz 2012 00:21

Bir kolye soygunu olayını anlatan bir nevi mecara filmi. Ayrıca Mısır ortak yapımı. Yusuf SEZGİN Başrolde ama bence filmide hiç bi katkısı yok denebilir derece rol verildiğide görünmekte. Oysa daha fazla etkin bir rol verilebilirdi kendisini 6/10 puan.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica