Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Doyumsuzvideodrome

28 Ağustos 2017 12:40

Video piyasası için çekilmiş ucuz bir film. Vaktiniz varsa gülmek için izleyebilirsiniz :)

Cevap Yaz

erakman

19 Temmuz 2016 15:22

Ben pek begenmedim.Yeterince iyi islendigini dusunmuyorum konunun.Ayrica sapik rolunde ki Umit Yesin de tutuk bir oyunculuk sergilemis.

Cevap Yaz

liondaddy

8 Şubat 2016 13:29

Gerilim sevenler için orta şeker tadında bir film. Ümit Yesin ve Bahar Öztan kadar Coşkun Göğen'de iyi oynamış.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

25 Eylül 2015 17:52

Filim konu olarak iyi olsada daha çok 1988 yapımı jack the ripper dizisinin etkisinde türkiye de karındeşen jack olarak biliniyor bu dizi burdaki ümit yesin in oynadığı nihat karakteri gibi hayat kadınlarını öldürüyor karındeşen jack yönetmen artun yeres karındeşen jack hikayesini epey başarılı yerlileştirmiş filmin görüntü kalitesi kötü olmasa ve biraz daha özen gösterilseymiş iyi bir film olabilirmiş yinede bir video filmine göre fena değil ortalama bir başarısı var ümit yesin ve bahar öztan rollerinde başarılıydı iyi performans göstermişler çoşkun göğen de rolünde fena değildi filme renk katmış kısaca 73 dakikada uzatmadan tadında biten film zaman geçirmek için uygun bir film.

Cevap Yaz

Göztepe

23 Aralık 2014 16:02

Video döneminde çekilen güzel bir film konusuda iyi ama filmin eksikleri çok. Bir kere görüntü kalitesi düşük dublaj sanatçıları tanıdık kişiler değil ne yazıkki seyirciyi filme motive edecek bir ses göremedim bu filmde. Filmde Bahar Öztan ile Ümit Yesin zirve isimler diyebilirim. Hayat kadınlığı yapan ikiz kardeşini faili meçhul bir cinayete kurban gitmesiyle Bahar tekrar katili yakalamak için hayat kadını kılığına giriyor ve başına gelmedik kalmıyor. Filmde rol alan diğer oyuncular özellikle Ümit Yesin ve Coşkun Göğen'in rolleri etkileyiciydi. Ümit Yesin 3-4 kadını boğarak öldüren şizofren sapığı ve Coşkun Göğen'in ağzını yamultarak elindeki küçük lastik topu sektirerek kadın taciri rolü harikaydı. Fakat katkı bakımından çok zor bir film uzun zamandır hiçbirşeyine katkı yapamadığım tek film oldu.

Cevap Yaz

oğuzzz

16 Haziran 2011 18:28

aslında iyi bir konusu var  ancak film kamera kalitesi çok düşük, bahar öztan ve ümit yesin iyi bir oyun çıkartmışlar

Cevap Yaz

Loverman

24 Mart 2011 02:04

bahar öztan ve ruh hastası rolünde ümit yesin başarılı oynamışlar. konusu çok güzel ancak tersine teknik kalite çok düşük. biraz daha yatırım yapılsa klasik filmler arasına girebilirdi belkide.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica