Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kayıp Prenses

Kayıp Prenses

7,71

(15 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Fantastik Dram Komedi Fantastik, Dram, Komedi

Yönetmen: Özlem Bayşu Özlem Bayşu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Dilara Öztunç, Oya Aydoğan, Ali Tınaz, Turan Bayat, Suat Ergin (2), Abdullah Toprak, Birsen Sömek, Taner Ertürkler, Tuncay Akça, Zeynep Pamirtan Devamını Gör...

Konusu : Aşkı ölümsüzlüğe tercih etmiş genç bir peri kızı, Defne! Onun biricik aşkı, Selim! Ve bu aşkın meyvesi küçük kızları, Duru! Mutlu bir aileydiler, ta ki kötülükler prensi Arun onları birbirlerinden ayırana dek.Busra7

17 Ağustos 2018 18:08

Küçükken çok severdim hahaha Duru'ya yapılanlara üzülürdüm şuan kanal 7 ekranlarındaki Elif bu dizinin sihirsiz versiyonu gibi çok benziyor Kayıp Prensese.

Cevap Yaz

beyzacetin

28 Eylül 2012 14:08

hiç sevmediğim bir dizi

Cevap Yaz

bltszlk

4 Kasım 2010 18:35

Kayıp Prenses atv'den Star Tv'ye geçen dizi.Dizinim kanalı değişip başrol oyuncuda değişmiş oldu.2008'de yapılan dizi idare eder diziydi.Focus filmde sihirli dizi yapam derken şaçma sapan  dizi çıktı.Yinede tüm oyuncularına saygılar dilerim

Cevap Yaz

Binnai

29 Mayıs 2010 01:02

Saçma sapan bir seneryosu vardı Bez bebek 1 bu dizi de 2  bu kadar saçma şeylerı nasıl tv  koyurlar anlamam selenanın bari konusu  güzel olmasada  hades  kurtarıyordu işi   semumdaki banu tek başına kaldıramadı bütün yük kadının üstündeydi oda haklı :)

Cevap Yaz

sinemaaşığı

20 Mayıs 2009 19:40

bez bebek dizisinin yönetmeninden bir yapım bence nil rolünü yapan arkadaş çok başarılı

Cevap Yaz

criseyde

14 Mart 2009 17:13

Yaşıma uygun olmayan bu fantastik diziyi izlemek için pazar akşamları koşa koşa eve giderdim. Dizi bittiğinde inanamadım, bir çocuk filminde olması gereken son bu olamazdı çünkü!
Çekimler yeniden başladığı için mutluyum, ancak eski tadının kalmadığını da söylemem gerek. Bu diziyi tüm diğer çocuk dizilerinden ayıran kurgunun son derece büyük bir gerçeklikle ve içtenlikle aktarılmasıydı. Diziye nasıl bir senaryo yazılırsa yazılsın, eski kadro bu dizi filmini bu kadar yapay ve soğuk sunamazdı. Dizinin eski kadrosu ile yola devam etmesini isterdim. Aslına bakılırsa, bunun için belki de çok geç kalınmamıştır?

Cevap Yaz

merve sayın

8 Mart 2009 17:13

atv den star tvye geçti 11 mart çarşamba akşamı......  star tv de

Cevap Yaz

umitsagcan

26 Aralık 2008 21:46

iki değerli eski oyuncu dışında yazmış arkadaşlar,iki değerli ve eski oyuncu içinde olmak üzere harika bir oyuncu kadrosuna sahip proje,artı cahillik yapmadan bu projedeki insanların hangi projelerde yer aldıgınıda incelerseniz,kalitesiz eleştiri yapmamış olursunuz,cüneyt mete ve nazli ceren argon'un kötü grubunda oyunculuk anlamında çok ciddi performans sergiledikleri,yıldız çağrı atıksoyun masum yuzuyle ekranlara çok yakıştığını gösteren proje,ziyan asla değil,bana göre çocuk projesi için türkiyeye fazla harry potter tadında ..

Cevap Yaz

f_ebru_b

22 Aralık 2008 17:15

bir iki değerli ve eski oyuncu dışında her zamanki gibi ziyan bir dizi..tabi küçük kızın sempatikliğinide unutmamak lazım.

Cevap Yaz

cemreeren

19 Aralık 2008 18:28

kayıp prenses dizsi süper diğer dizilere benzemiyor örneğin selena selenada her türlü sihir yapıyorlar bunda ise arada bir konusu bağlayıcı gerçekten çok seviyorum burdan tüm  oyunculara selamlarımı yollluryorum defeneeee

Cevap Yaz
Yandex.Metrica