Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ejder Avcıları (Chasseurs de dragons)

Ejder Avcıları

8,48

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 28 Mart 2008 1 Saat 20 Dk Fantastik Macera Animasyon Fantastik, Macera, Animasyon

Yönetmen: Guillaume Ivernel Arthur Qwak Guillaume Ivernel, Arthur Qwak

Ülke: almanya, fransa, lüksemburg

Gişe: 56.751

Oyuncular: Patrick Timsit, Vincent Lindon, Philippe Nahon, Ziya Kürküt, Oya Küçümen, Oya Küçümen Devamını Gör...

Konusu : Zoe peri masallarına inanan küçük bir kızdır. Amcası Kral Arnold’u korkunç bir ejderhadan kurtarmak için kitaplarda okuduğu türden bir kahraman bulmaya karar verir. Fakat bunun yerine Gwizdo ve Lian-Chu ile tanışır. Bu iki kafadarın hayattaki tek istekleri sessiz küçük bir çiftlik almaktır. Ve küçük kız, onların rüyalarındaki kahraman olduğunu düşünür. Kurnaz Gwizdo, Kral Arnold’un altınlarını duyunca harekete geçer ve küçük kıza gerçeği söylemez. Zoe bu macerada kahramanlarına katılmakta kararlıdır. Bundan sonra geri dönüş yoktur. Gwizdo ve diğerleri kaygılı bir şekilde yola koyulur ve dünyanın sonuna doğru tehlikeliyolculuk başlar. Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru kahramanlarımız ilermeye başlamışlardır. Zoe için bu gerçekleşen bir rüyadır. Gwizdo içinse felaketle bitebilecek bir kabustur. Fakat henüz ne küçük kızın ne de Gwizdo’nun, Lian Chu’nun bu korkunç ejderle daha önce tanıştığından haberleri yoktur. Ve kapanacak bir hesapları vardır.engin yüksel

29 Kasım 2011 10:00

çok kayda değer kaliteli bir animasyon değil 5/10

Cevap Yaz

baran34

9 Ocak 2011 23:35

 Sıradan bir animasyon filmi. PIXAR stüdyolarından çıkan filmleri her ne kadar aratsada eğlenceli sayılabilecek türden bir yapım. Oya küçümen'in sesinden canlandırdığı Zoe karakteri çok sevimliydi.

Cevap Yaz

emre84

3 Mayıs 2008 10:33

Güzel ve başarılı bir film

Cevap Yaz

yusuftac

2 Mayıs 2008 15:09

bence çok güzel bir filim öneririm

Cevap Yaz

zuhtuural

17 Mart 2008 22:26

Zoe peri masallarına inanan küçük bir kızdır. Amcası Kral Arnold’u korkunç bir ejderhadan kurtarmak için kitaplarda okuduğu türden bir kahraman bulmaya karar verir. Fakat bunun yerine Gwizdo ve Lian-Chu ile tanışır. Bu iki kafadarın hayattaki tek istekleri sessiz küçük bir çiftlik almaktır.

Ve küçük kız, onların rüyalarındaki kahraman olduğunu düşünür. Kurnaz Gwizdo, Kral Arnold’un altınlarını duyunca harekete geçer ve küçük kıza gerçeği söylemez. Zoe bu macerada kahramanlarına katılmakta kararlıdır. Bundan sonra geri dönüş yoktur. Gwizdo ve diğerleri kaygılı bir şekilde yola koyulur ve dünyanın sonuna doğru tehlikeliyolculuk başlar. Derin uykusundan uyandırılmak üzere olan korkunç ejdere doğru kahramanlarımız ilermeye başlamışlardır.

Zoe için bu gerçekleşen bir rüyadır. Gwizdo içinse felaketle bitebilecek bir kabustur. Fakat henüz ne küçük kızın ne de Gwizdo’nun, Lian Chu’nun bu korkunç ejderle daha önce tanıştığından haberleri yoktur. Ve kapanacak bir hesapları vardır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica