Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

BaşlıkGöztepe

25 Mart 2017 22:40

İyi bir dram ve köy filmi filmde özellikle mükemmel bir Erol Taş performansı var. Film boyunca Erol Taş hem yüzüne gülen hemde arkadan iş çeviren ağa rolünde mükemmeldi. Fikret Hakan'a film boyunca az çektirmedi bu şekilde. İyi bir film olmasına rağmen bazı sahneler filmde kırpılmış birde bazı sahneler karanlıktı bu bariz şekilde belli oluyor filmde. Mersin Silifke ilçesi Tosmurlu Köy'ünün atmosferi oldukça iyi yansımış filme.

Cevap Yaz

kamilzafer

27 Şubat 2016 09:45

Çekimleri Silifke'nin Tosmurlu köyünde yapılmış. Zafer ALGAN

Cevap Yaz

mkurtsen

19 Temmuz 2013 19:18

Filmin sonunda jenerikte Silifke halkına teşekkür ediliyor. Akılda kalan Fikret Hakan ile Selma Güneri'nin oyunculukları, Mümtaz Ener'in ise Erol Taş'ı seslendirmesi. Derinliği olmayan yüzeysel yerinde doğal çevrede çekilmiş bir köy filmi. Muhtemel ki günümüze ulaşan 68 dakikalık kopya eksik Oyuncular akan jenerikten aynen eklendi. Lütfen emin olmadan kimse benzetme ile yalan yanlış ekleme yapmasın.

Cevap Yaz

benimsinema

1 Haziran 2013 16:31

fikret, erol aganin yanina calismaktadir, gönlüde selmadadir... erol bunu duyunca hemen selmaya dördüncü es olarak ister... anasi büyük baslik parasiyla kizini verir erola... fikretle selma kacarlar...selma kendi rizam diyerekten fikretide serbest birakirlar... fikret gece köye basar agayi vurmak icin....ama isler tersine döner fikret vurulur... filmi daha iyi bekliyordum biraz hayal kirkligina ugradim...

Cevap Yaz

nedim yıldız

29 Ekim 2007 12:46

ağanın yanında çalışan yanaşmanın,köyün güzel kızına olan imkansız aşkının acıklı dram öyküsü.izlenebilir..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica