Memleket Hikayeleri - Yarim Senden Ayrılalı

TV Filmi

2007

Uzun zamandır gurbette okuyan Erhan öğretmen olmuş ve kasabasına yeni dönmüştür. Erhan’la köyün güzel kızlarından Canan çocukluk arkadaşıdır ve bir gün yol üstünde karşılaşıp hasret gidermeye başlarlar. Sokakta Erhan’la sevgilisi Canan’ı başbaşa konuşurken gören Yunus ise kıskançlıktan ne yapacağını şaşırır ve Erhan’la kavgaya tutuşur.

Bu olay sonrasında Canan’la Erhan hakkında köyde dedikodular çıkar. Yunus’la Canan’ın arası bozulur ve durmadan kavga etmeye başlarlar. Bu arada Canan’ın çocukluk arkadaşı Erhan da Canan’a aşık olmuştur ve onunla evlenmek ister. Fakat birbirini seven Yunus’la Canan arasındaki inatlaşma da gittikçe büyür ve Canan en sonunda Yunus’u kıskandırmak adına Erhan’la evlenmeyi kabul eder, böyl elikle de birbirlerinin hazin sonunu hazırlamış olur.

Künye

Yönetmen Umut Gelgör
Senaryo
Müzik Özkan Turgay
Tür Dram, Duygusal
Ülke Türkiye

Ekip

Müzik Özkan Turgay (Müzik)
Kurgu Ömer Cebeci (Kurgu)
Yapım Ekibi Zeynep Tor (Genel Yönetmen)
Şenol Turan (Yapım Sorumlusu)
Yönetmen Ekibi Melis Rodriges (Yönetmen Yardımcısı)
Serkan Orhun (1. Yönetmen Yardımcısı)
Işık Ekibi Anıl Ercenk (Işık Asistanı)
Sanat Ekibi Sezen Hellaç (Kostüm Ekibi)
Seslendirme Aygül Yıldırım (Seslendirme Yönetmeni)

Firmalar

Kanal 7 (Yayıncı)
Tor Yapım (Yapım)

Son Yorumlar (9)

beyzacetin avatar beyzacetin 27 Eylül 2012 12:56:27

10

cok güzel anlatılmış, cok duygusal bir tv filmi. 3 defa izledim. Kanal 7 de bazen yayınlanıyor. Yayın akısını netten takip ederseniz yakalayabilirsiniz.

mesutfunda64 02 Nisan 2011 07:13:04

arkadaslar yarim senden ayrilali filmini nerde bula bilirim ..bilen varsa lütfen söylesin tskler

yildiray_cinar55 avatar yildiray_cinar55 08 Ocak 2010 22:42:01

yarim senden ayrilali büyük eserdir. süper film müzigi süper. basta basak zebil - sabriye sürer hanimfendiler olmak üzere emegi gecen bütün oyunculara ve de yönetmen yapimci olarak emek veren bütün emektarlara saygilarimla. ben samsunlu deniz yildiri m

SASA25 avatar SASA25 07 Ağustos 2009 20:30:08

neden hiç bir yerde bulamıyorum bu filmi aramadıgım net sayfası kalmadı youtube dahil :s

SASA25 avatar SASA25 22 Temmuz 2009 00:45:07

hayran kaldım oyuncu arkadaşlara ve yonetime herşey gerçekçi ve bir türkü hikayesi ancak bu şekılde anlatılır ALLAH'' sıhhatı afiyet versın başarılarınızın devamını temenni ediyorum sevgılerle salih ..

semanur88 07 Mayıs 2008 19:47:05

bu filmler harika. ben sürekli nette araştırıyorum tümünü izleyebileceğim bi yer yok . işte youtube dan felan kısa kısa izleniyor. geçenlerde yayınlanan nazmiye isimli film de çk güzeldi. ara sıra bunları tekrar yayınlasalar

Yandex.Metrica