Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bonanza (Bonanza)

Bonanza

7,91

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 49 Dk Western Western
IMDb puanı: 7.1

Yönetmen: William F. Claxton Robert Altman Lewis Allen Leon Benson Don McDougall William Witney Christian Nyby Michael Landon John Florea Leo Penn Herschel Daugherty Gerd Oswald Cameron Richardson Robert Altman William Wiard Tay Garnett Joseph Pevney R.G. Springsteen Virgil W. Vogel James Neilson John Rich Joseph Kane Alan Crosland Jr. William F. Claxton, Robert Altman, Lewis Allen, Leon Benson, Don McDougall, William Witney, Christian Nyby, Michael Landon, John Florea, Leo Penn, Herschel Daugherty, Gerd Oswald, Cameron Richardson, Robert Altman, William Wiard, Tay Garnett, Joseph Pevney, R.G. Springsteen, Virgil W. Vogel, James Neilson, John Rich, Joseph Kane, Alan Crosland Jr.

Ülke: ABD

Oyuncular: Lorne Greene, Pernell Roberts, Wayne Newton, Jesse Vint, Linda Cristal, Sönmez Atasoy, Süha Tuna, İstemi Betil, Cihan Ünal, Mümtaz Sevinç Devamını Gör...silvester

21 Ekim 2011 11:23

Bonanza dizisi,çocukluğumuzda müptelası olduğumuz siyah beyaz klasik dizilerdi.Özellikle dizinin oynadığı saatlere başka uğraş sıkıştırmamaya veya ders çalışmamaya özenirdik.O yıllarda kısıtlı ve siyah beyaz yayın yapıldığından ve tek kanal üzerinden yayın olduğundan,tüm programlar ayrıt edilmeksizin izleniyordu.Kaçak,Küçük Ev,Arsen Lüpen,Görevimiz Tehlike,Uzay yolu vs.O yıllarında ona göre, böyle güzellikleri vardı.Şimdi 388 kanal  ve yüzlerce dizi var fakat,yinede eskileri unutamıyor ve çok özlüyoruz.İşte,Bonanza da öyle bir diziydi.....Silvester. 

Cevap Yaz

emekli

24 Haziran 2011 22:50

sürekli "haftanın dizisi" olarak gösterilmesini anlamış değilim

Cevap Yaz

MGUNAY

5 Mayıs 2011 09:14

Kemal Sunal Sahte Kabadayı filmindeki izlediği kovboy dizisi bu Kovboyun soyunun demesiyle Kemal Sunal ve kendisini öldürmek isteyen iki kişi soyunacaktır.

Cevap Yaz

B a r b a r o S

25 Ocak 2009 00:28

Bu kadar eski bir dizi olduğunu bilmiyordum. Bi kaç bölümünü izleme fırsatı bulmuştum güzel bir dizi...

Cevap Yaz

zuhtuural

15 Eylül 2008 16:37

ilk kovboy şapkamı bu diziden sonra almıştım seyretmeye doyamadığım seyrettikten sonrada bahçede arkadaşlarla kovboyculuk oynadığımız yıllardı ne diziydi

Cevap Yaz
Yandex.Metrica