Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı

Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı

8,50

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 17 Dk Gizem Gerilim Gizem, Gerilim

Yönetmen: Irmak Çığ Irmak Çığ

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ebru Özkan, Ayhan Kavas, Hülya Koçyiğit, Levent Sülün, Tarık Köksal, Özhan Sargın, Bilge Şen, Atilla Çelikli, Iraz Pekgöz, Okan Sadri Engin Devamını Gör...

Konusu : Tiyatro oyuncusu olan Gülseren (Hülya Koçyiğit) bir kaza sonucu kaybettiği eşi Hilmi (Ayhan Kavas) ve kızı Melisa'nın (Ebru Özkan) acısını bir türlü kafasından atamamaktadır. Çevresinin baskı ve ısrarları sonucu dinlenmek ve huzur bulmak amacıyla evinden uzaklaşır ve Kabuslar Evi'ne gelir. Tüm acılarından uzaklaştığını düşünürken beklenmedik anlarda karşısına çıkan hırpani kılıklı bir kadın tüm dengesini alt üst eder. Gülseren, Emlakçı Sema'nın da yardımıyla bu kadının gizemini çözmeye çalışırken bir yandan kızı ve kocasıyla yüzleşmek, öte yandan yaşadığı anlık zaman kayıplarına karşı direnmek zorundadır. Bu kadın Gülseren'in iddia ettiği gibi kayıp ruhları araftan alıp ait oldukları yerlere götüren bir elçi midir? Tüm cevaplar bu hırpani kadında saklıdır ve zaman an be an azalmakta, sonbahar yerini bir kış masalına bırakmaktadır.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Tasarım

Diğermansuryıldırım

16 Eylül 2015 17:03

Bir kış masalı kabuslar evi serisinin 12.filmi hikayesi iyi olsada malesef karışık bir anlatımı var tatsız tutsuz ilerleyen bir bölüm filimdeki artist şerife hikayesini çağan ırmak yıllar sonra unutursam fısılda diye film yapmıştı bu yüzden film ilgi çekici ama film ortalama bir filmden öte değil seriyi devam ettirmek için mecburen izlemek lazım.

Cevap Yaz

worldshaking

8 Ağustos 2010 19:48

finali ile insanı şaşırtan filmlerden...filmin dokusundan çağan ırmak eseri olduğu hemen anlaşılıyor zaten.

Cevap Yaz

demagoji

25 Ekim 2009 01:05

serinin diger filmleri kadar güzel değildi ama gene de izlenebilir..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica