Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kabuslar Evi: Uyur Gezerler

Kabuslar Evi: Uyur Gezerler

8,45

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 24 Dk Dram Gerilim Dram, Gerilim

Yönetmen: Irmak Çığ Irmak Çığ

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ata Köroğlu, Bilge Şen, Derya Durmaz, Burak Şentürk, Ümit Çırak, Sedat Ergen Devamını Gör...

Konusu : Tolga ilk kitabının başarısını bir daha yakalayamamış bir bilim-kurgu yazarıdır. Son kitabının imza günü de fiyaskoyla sonuçlanır. İyice depresif bir ruh haline bürünen Tolga sevgilisi Ebru ile de kavga eder ve terk edilir. Tolga biraz kendini dinlemek biraz da ilham perilerini tekrar yakalayabilmek umudu ile şehrin kalabalığından uzaktaki Kabuslar Evi’ne gelir. Burada sabahları uyandığında anlam veremediği yorgunluklar ve karşılaştığı bazı garip olaylar Tolga’yı içinden çıkamadığı karmaşalara sürükler. Kıyasıya giriştiği mücadele, karşısına bir baba-oğul çıkarır. Bu baba-oğul Tolga’nın tabiri ile düş hırsızı iki vampir midir yoksa farklı evrenlerde ve boyutlarda sıkışıp kalmış iki ruh mudur?

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Diğermansuryıldırım

17 Eylül 2015 08:21

Uyurgezerler kabuslar evi serisinin 13.filmi ayrıca serinin son filmi olması bakımından önemli bir bölüm film korku gerilimden çok gizem ağırlıklı bir film baş rolde ümit çırak iyi bir performans göstermiş bir bilim kurgu yazarı ile kitap satışı iyi bir yazar olmak düşlerin önemi gibi güzel tespitleri olan bir film hikayenin düş bölümüyle 80 li yıllardaki darbe olaylarına bağlanması filmi değerli kılmış düşlerle yaşayan insan tarzı yaratıklarla anlatılmak istenende güzel sadece finali tam bir sonuca bağlanmamış daha iyi bir final sahnesi olabilirdi seriye fena olmayan bir bölümle final yapılmış filmin ortalama bir başarısı var izlenebilecek bir film son olarak kabuslar evi serisini izleyeceklere filmleri baştan sona bölüm bölüm izlemelerini tavsiye ederim o zaman kabuslar evinin sırrı ve emlakçı sema nın sırrını bulabilirler.

Cevap Yaz

Mert Özan

24 Temmuz 2010 15:19

Bu Kabuslar Evi ' nin Final Bölümüydü Keşke Devam Etse

Cevap Yaz

Okcalis

6 Kasım 2009 18:35

Beğenerek takip ettiğim Kabuslar Evi serisinin finali olmasını beklediğim "Uyur Gezerler", beni hayal kırıklığına uğrattı.

Cevap Yaz

demagoji

17 Temmuz 2009 00:16

arkadaslar bu filmi cok merak ediyorum ve nette veya cd olarak satısta bulamadım. sahip olan varsa bana ulasabilir mi. boisja@hotmail.de

Cevap Yaz

mrs.hsn

13 Kasım 2007 21:56

Kabuslar evinin bir serisi olduktan sonra elbette gzl olur die düşünüorum

Cevap Yaz
Yandex.Metrica