Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşkınla Divaneyim

Aşkınla Divaneyim

7,33

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 9 Dk Duygusal Duygusal

Yönetmen: Mehmet Dinler Mehmet Dinler

Ülke: türkiye

Oyuncular: Semih Sezerli, Beyhan Akbaşlı, Kenan Pars, Nurlan San, Selma Güneri, Nuri Sesigüzel, Atıf Kaptan, Baykal Kent, Hüseyin Zan, Bilal İnci Devamını Gör...

Konusu : Filmde, Urfa’dan İstanbul’a türkücü olmak için gelen bir gencin çaresizliği anlatılır. Nuri, türkücü olmak hevesiyle köyden İstanbul’daki amcasının yanına gelmiştir. Sesi güzeldir. Köylüler de şansını denemesi için teşvik etmiştir. Ancak amcasının köşküne adım attığı anda ilk hayal kırıklığını yaşar. Zengin bir iş adamı olan yaşlı amca, bu fikre karşıdır. Nuri, onun yanında işe başlamalı ve ticaret öğrenmelidir. Kuzeni Selma, Nuri’nin sesini duymuş ve beğenmiştir. Yardım etmeye karar verir. Babasının arkadaşı, gazino patronu Kenan’dan Nuri’yi dinlemesini rica eder. Nuri, türkücü olduğunu sanırken Kenan’ın kirli işlerine bulaşacaktır.FOSTERKANE

15 Eylül 2011 14:49

nuri sesigüzel in oyunculugu bu filmde o kadar kötü ki seslendirmesini yapan abdurrahman palay bile kurtaramamis, birde bu filmde iki rol üstlenmis sesigüzel.film idare eder kenan pars,mümtaz ener her zaman ki gibi iyi ve selma güneri de bu filmde cok güzel.

nuri sesigüzel oyuncu olarak iyi degildir ama sesi sahiden güzeldir bu filmdede birkac güzel sarkisini dinlemek mümkün.

Cevap Yaz

performer

4 Kasım 2010 21:15

evet nuri sesigüzel fakat filmi o kadar güzel değilmiş. idare eder. mutlaka çok beğenen insanlar'da vardır. her filmi seven'de sevmeyen'de olur.

Cevap Yaz

nedim yıldız

23 Kasım 2007 10:58

biri bitirim bir kabadayı,diğeri köyden büyük şehre gelip ünlü bir türkücü olan iki kardeşin macera ve aşk öyküsü..filmin köyü adamı kenen pars..nuri sesigüzelin iki zıt kardeşi başarıyla canlandırdığı izlenebilir bir yapım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica