Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Can

Can

6,23

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 23 Dk Dram Duygusal Psikolojik Dram, Duygusal, Psikolojik

Yönetmen: Oğuz Eruzun Oğuz Eruzun

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ece Baykal, Asuman Şener, Burcu Yüce, Savaş Dinçel, Güneş Çağlar, Bora Tekay, Arzu Budak, Fatih Gülnar, Haldun Boysan, Murat Akkoyunlu Devamını Gör...

Konusu : Özendiği pırıltılı hayata bir an önce ulaşmak için evinden kaçan Can (Tuğçe Kazaz) ajans sahibi Leman (Nurseli İdiz) ile tanışıyor ve şöhretin kapılarını aralıyor. Ama bu arada uyuşturucu ile de yolları kesişiyor. Can, sevgilisi Hakan (Berke Üzrek) ile karanlık bir dünyanın kapısından giriyor.Sinemakralı1

26 Mart 2020 07:17

Bu filmin hikayesi manken burçin bircan ın hayatına benziyor ve bu filmde tuğçe kazaz da tip olarak burçin bircan hatırlatıyor ders niteliğine izlenebilecek fena olmayan film.

Cevap Yaz

mansurx

8 Aralık 2016 22:17

Film önemli bir konuyu anlatıyor uyuşturucunun tehlikesi kadar ünlü birisi olmanında bir bedeli olduğu dikkatli olunulmazsa yanlış yollara çok kolay sapılacağını anlatıyor filmde manken can rolünde mankenlikte yapmış tuğçe kazaz role uymuş murat akkoyunlu da rolünde fena değildi zeki alasya ve bir sahnede de olsa savaş dinçeli görmek de güzeldi ama film daha iyi bir film olabilirdi tv filmi olmasından dolayı fazla özenilmemiş gibi reha erdem in asistanı oğuz eruzun keşke bu filmi sinema filmi olarak çekseymiş böyle önemli konularda umarım daha çok film çekilir filmin bir ilk işe rağmen ortalama bir başarısı var kısaca izlenebilecek düzeyde bir film.

Cevap Yaz

ceyhun_mr

24 Şubat 2009 23:45

elbette senaryo adına olumlu şeyler söylenebilir ama film çok fazla güzel olmamış.İzlerken kendine bağlayamıyor.İşlenişte aksaklıklar var.Ancak senaryosu günümüz adına çok güzel mesajlar içeriyor.

Cevap Yaz

maytex

23 Aralık 2007 22:03

Burçin bircanın hayatından esinlenerek yaratırırmış ders verici bir film.izlenmeye değer özllikle bu zamanlarda..

Cevap Yaz

erkan_2236

10 Ağustos 2007 10:41

Gerçekçi bi film.Uyuşturucu gibi toplumsal bi sorunu çok iyi anlatmış...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica