Katil Doğanlar

7,88

( 10 kişi yorum yaptı )

Katil Doğanlar

(Natural Born Killers)

Sinema Filmi

1994

Mickey ve Mallory birbirine aşık bir çifttir. Ancak onları diğer çiftlerden ayıran, oldukça garip ve ürkütücü bir ayrıcalıkları vardır. Bu da onların birer katil ruha sahip olmalıdır. Route 666 otobanına çıkarlar ve tamamen amaçsızca etraflarına korkunç bir dehşet saçarlar. Artık onlar işledikleri cinayetle sadece birer korku ikonu değil; medyatik canavarlardır. Polis kadar basın da onların peşinde, onlardan bir şeyler öğrenmenin hedefindedir.

Son Yorumlar (10)

Malboro avatar Malboro 16 Mart 2018 11:49:34

8

Filmde esas eleştiri katillere değil,onları sempatik gösteren medyaya ve maalesef medya içeriklerine sorgusuz sualsiz kanan halk kitlelerine.

cryinglightning avatar cryinglightning 07 Eylül 2013 21:32:47

8

iki seri katil nasıl bu kadar sempatik olabilirin cevabı niteliğinde olan resmen buram buram Tarantino kokan film .

ceyhun_mr avatar ceyhun_mr 03 Kasım 2009 20:14:11

5

Alışık olmadığımız, farklı tarzda filmlerden biri.Belki de farklı olmasından dolayı bu kadar çok ses getirdi.Konusu ilginç ve zor bir konu.İşlenişi de farklı olunca film ilgi çekmiş.Ancak film, ortalarındaki kısım hariç çok da hoş değil.Kopuk kopuk v e can sıkıcı.Sanki farklı küçük videolardan oluşturulmuş havasında ilk bir saati özellikle.Aile içi şiddet ve taciz sonucu ruhsal dengesi tamamıyla bozulmuş,bir nevi insanlığını kaybetmiş (maalesef günümüzde de artarak gerçekleşmeye başladı) doğası katillik olmuş insancıkların öyküsü farklı bir tarzda anlatılmış.Soyguncu Bonnie & Clyde çiftine, katil Mickey & Mallory çifti eklenmiş efsane olarak.İlginç bir film şüphesiz.

rasim78 avatar rasim78 15 Haziran 2009 00:59:06

9

tam bir tarantino filmi.. arşivlik

tolga73 avatar tolga73 26 Mart 2009 13:54:03

10

çok degişik bir film iyi bir çalışma etkileyici

vin-e avatar vin-e 19 Ağustos 2008 00:22:08

6

bazı genel isimlerin özel sembolleri vardır örneğin güzel denince akla angelina jolie gelir-kişisel bakış-,işte film denince ben direk yumruğumu masaya vurup katil doğanlar derim,tabiki bunda filmi küçük yaşlarda izlemiş olmam da etkili.bu kısa etkil eşim öykümden sonra şunu diyebilirim ki;katil doğanlar her sahnesiyle,gözleri yuvalarından fırlatan,bir sonrakini beklerken susatan çılgın bir ikilinin maceralarıyla,aslen amaç olarak tertemiz bir toplum için hizmet veren bir film.teknik  olarak yorumlayabilmem için filmle yakın zaman bir geçmişimin olması gerekmekte.ben ancak bana hissettirdeklerini dillendirdim.son yorum;AYKIRI

Yandex.Metrica