Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşıksınperformer

27 Kasım 2017 22:09

orta karar bir film... ama sonlara doğru yer yer etkileyici sahneleri var. şunuda tekrar hatırlatmak isterim ki yeşilçam sinemasında 40 yıl film çekip iyi film çekemeyen 2-3 yönetmenin yanında ibrahim tatlıses bir ses sanatçısı olmasına rağmen vede bu filmin çekildiği zaman 10-15 yıllık bir sinema geçmişi olmasına rağmen yönetmenlikte başarılıdır diye düşünüyorum.

Cevap Yaz

KartalTibetTutkunu

24 Kasım 2017 06:20

Öncelikle sinemada ki, İbrahim TATLISES & Hülya AVŞAR öyle pek izlediğim oyuncuda değil... Ama onların bu film de olan uyumlu oyunda birbirini nedenli tamamladığına dair bir gösterge.. ikili bu tür hazin aşk filmlerde başarılı. Osman CAVCI'dan usturuplu oyun... Cahit BERKAY sihirli müziği dominat dramatik sonla biten hazin bir aşk işte!..

Cevap Yaz

sinemaadamı

9 Ocak 2016 14:41

sanırım ikilinin birlikte çevirdiği son filmleridir. en güzeli ayşem filmidir sonra mavi mavi 3 numarada bu film. 4 numarada hülya olur. ikili bu filmdede çok iyi bir iş çıkarmış.hülya gene güzelliğinin ve oyunculuğunun zirvesinde. müdrikenin sesi ona çok yakışıyor. onu en iyi ifade eden ses sanki kendi sesiymiş gibi duruyor. ibo zaten ne bu filmde ne hülya filminde dublaj yapmamış kendi sesiyle konuşmuş ama çok başarılı bir iş çıkarmış gerçekten kızı görür görmez evlenme teklif ediyor hiç tanımadan etmeden yıldırım aşkını çarpılıyor ve yıldırım nikahı istiyor adam tabi kız onu deli zannediyor aynen ayşem filmindeki gibi kaçma kovalamaca başlıyor sonrada aşk başlıyor fakat ibo ile hülya hiç bir filminde kavuşamadığ gibi bu filmdede acı son tatlıses vurulur film biter. güzel bir film.

Cevap Yaz

oznuryilmaz

29 Haziran 2013 20:21

İbo ile hülyanın en cok sevdigim fılmı bu cok basarılı her ikisi de.

Cevap Yaz

bysiirtli56

27 Mart 2013 01:35

izlenilebilir sıkmayacak bir film

Cevap Yaz

performer

15 Nisan 2012 23:45

10 üzerinden 6 puan verdiğim bir film. hülya avşar için çekilmiş gibi geldi bana.

Cevap Yaz

portiangel

21 Şubat 2012 13:47

bu ikilinin hemen hemen tüm filmlerini izlemiş biri olarak beğendiğimi beyan etmek isterim.zira o dönemde oyunculuklar değil senaryolar popülerite sergiliyolarmış.yoksa aslında ikiside ayrı kulvarlarda 10 numara başarı sağlamış şahsiyetler.Ama şu bir gerçek ki beraber oynadıkları her filmin altından kelkış olmalarındaki yegane sebep fikrimce aralarındaki garip uyumdur..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

2 Şubat 2012 20:08

Sinemada öyle pek fazla severek izlediğim de oyuncu değiller ama İbrahim TATLISES, Hülya AVŞAR Birbirine uygun bir çift olarak bu nevi hazin bir aşk filmini çokta başarılı oynamışlar Osman CAVCI'NIN usturuplu oyunu Cahit BERKAY'IN sihirli müziğinin filmi de, katkı olduğu yadsınmaz bence Konu: Hülya, Hülya AVŞAR Bir mafya babasının hoppa ve şımarık kızı olur. İbrahim, İbrahim TATLISES onu körkütük te aşk olan bir genç İbrahim'in derdi Hülya ya aşkın'ı ilan etmek ve bu uğurda Şevket, Osman CAVCI ile Parola Aşk Savaşı dır. Akla ne gelirse yaparlarda. İbrahim tam Hülya ya kavuştum derken bu kez, Hülya'nın babası tarafından kiralanmış kiralık katil karakter oyuncu "Tetikçi" Hasan YILDIZ'IN Silahının kör kurşununa boy hedefi olmaktan kaçamaz. Bence filmin sonu böylesine hazin bitmemeliydi. Ama, sonuçta buda bir film...

Cevap Yaz

torkiş

4 Ağustos 2010 10:59

İbrahim Tatlıses ve Hülyar Avşar'ın filmlerinde ne kadar muhteşem ikili olduklarını bu filmle tekrar gördük.Güzel bir yapımdı her yönüyle;komedi,aşk,mafya her şey var.Özellikle bazı sahneler çok komikti.Ben çok beğendim,herkese öneririm.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

23 Haziran 2010 14:55

İbrahim Tatlısesin en güzel filmlerinden biri osman cavcı ve hüseyin kutmanı bu filmde oldukça başarılı tabi hülya avşarı unutmamak lazım birde filmin finalinde sinematürk sektörel üyesi sayın hasan yıldız abimizin tetikçi rolü ve ibrahim tatlısesi vurması en güzel sahneydi bence izlemeyen var ise izlemelerini tavssiye ederim..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica