Otobüs Yolcuları / İhsaniye - Karasu

Sinema Filmi

1987

İhsaniye köyü ile Karasu ilçesi arasında biri at arabası, diğeri külüstür bir minibüsle taşımacılık yapan iki rakibin, ailelerinin de içinde bulunduğu kıskançlık ve rekabet çatışmaları...

Künye

Yönetmen Yıldırım Yanılmaz
Senaryo
Görüntü Yönetmeni Ali Engin
Tür Aile, Dram, Duygusal, Komedi
Ülke Türkiye

Ekip

Kurgu Bülent Pelit (Kurgu)
Işık Ekibi Atacan Kuş (Işık Şefi)
Ses Ekibi Bülent Pelit (Ses Kayıt)

Firmalar

Kale Film (Yapım)

Son Yorumlar (4)

nuriozden 12 Kasım 2008 14:24:11

Filmi bulabilirsek süper olacak. Yorum yapan arkadaşlara selam. Hiç birinizi isim yazmamışsınız ama. Ben nuri. Oryas sen galiba orhansın doğum tarihine bakılırsa :))

oryas 19 Ağustos 2008 10:22:08

ben de bu filmin çekildiği köydenim, bu filmi indirebileceğim bi yer varsa söyleyebilirmisiniz. film çekildiğinde 5 yaşındaydım ve yangın sahnesinin çekilişini hatırlıyorum, ama izlemek nasip olmadı...

udogruyol 03 Temmuz 2007 05:05:07

10

2. yorumuda ben yapayım bari :) hos benimki yorumdan öte bi kaç soru olacak. bende ihsaniyeliyim ama bu filmi hiç duymamıştım, nette başka bi şey arattırırken tesadüfen buldum :) dilatreno, ilk yorumu ne zaman yaptığını bilmiyorum ama mesajımı görürs en bana filmin köyün neresinde çekildiğini ve bu filmi nasıl bulabileceğimi söylermisin, sana direkt olarak yazmak için siteye üye oldum ama sitede bu tarzda bir sistem veya forum bulamadım, bu konuda yönetici arkadaşlarda bana yardımcı olursa sevinirim.

dilatreno 18 Ocak 2007 20:31:01

10

evet ilk yorum bana düştü ister inanın ister inanmayın o film bizim köyde çekildi hatta tahdadan ev bizimdi ama şuan yıkıldı :) filmde çok yakımlarım oynuyor... annem , dedem, kıymet teyzem , dedem ... ve birçok tanıdığım Sayın Münir Özku l da bizim evde kalmış ... :)

Yandex.Metrica