Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölümcül Dövüş (Mortal Kombat)fahri.07

25 Kasım 2016 23:03

çok basit bi film olmuş.filmde konu doğaçlama gibi yani bişeyler anlatılıyor ama çok kafa karıştırıcı.ayrıca oyunculuklar berbat.sahneler çok karanlık.aksiyon sahneleri abartılı ve filmde hiç kurgu yok.oyunu güzel olabilir ama film zaman kaybı.10/2

Cevap Yaz

enigmacuture

24 Mart 2009 15:45

Bir film için "ucuz" nitelemesi ne kadar ağır olsa da bu filmin adını duyunca yada bir yerlerden anımsayınca aklıma gelen ilk çağrışım "ucuzluk"... Aynı derecede ucuz olan bir atari oyununda kötü bir şekilde kotarılmış bu film, oyununu sevenleri tatmin edebilir belki ama beni asla.

Filmin konusuna geçip satırlar dolusu yorum yapmak isterdim ama filmde konu yok.

Konu bütünlüğü hatta konusu dahi olmayan filmde iyiler ve kötüler var ve bir kovalamaca, bir mücadele halindeler. Atari oyununa sadık kalmak adına oyunda yer alan her karakter filme özensizce yerleştirilmiş. Ancak bayan dövüşçüler oyundaki asıllarına yakından uzaktan benzemiyor. Konusu olmayan filmde oyuncu seçimi ve makyaj bu denli kötü. Pardon ucuz.

Oyuncu seçimi ve mahyaj kötü de mekan seçimleri iyi mi? Hayır onlar da felaket. Dövüş yapılan alanlar o denli suni bir çeşilde karşımıza çıkıyor ki sanki her şey mukavvadan yapılmış izlenimi uyandırıyor. Doğallık sıfır. hatta sub zero :)

Filmde oyuncu olarak dişe dokunur Christopher Lambert(Lord Raiden) var ki ne kadar iyi bir oyuncu olduğu müellifler arasında tartışmalıdır. Bana göre felaket derecede kötü bir oyuncudur. Bu da filmin başarısızlığına başarısızlık katan başka bir donedir.

Oyunda her kahraman için tasarlanan silah ve öldürme aygıtları filmde çok özensiz şekilde aktarılmış. silahlar sırıtıyor hiç olmamış.

Gelelim filmin müziğine ama ben bu konuya hiç girmek istemiyorum. Oyundan alınan ve biraz içine oto-toill cihazı ile ritm eklenen ölümcül dövüş müziği bir ara yurdun 4 köşesinde bir numara olmuştu. Felaket derecede kulak tırmalayıcı film müziği daha sonra da luna parkların vazgeçilmez müziği olmuştu. Müzik tarihinin kara sayfalarına yazılan bu müzikten bozma melodi için daha ne söylenir bilemiyorum. Dinleyin ve görün.

Cevap Yaz

emre84

7 Şubat 2009 12:04

Çok başarılı bir film herşeyiyle mükemmel

Cevap Yaz

capone

20 Ağustos 2008 12:20

Çok güzel filmdi

Cevap Yaz

cazanowa67

16 Ocak 2007 11:17

oldukca mükemmel bir film fövüş sahneleri müzikleri her şeyiyle 4 4 lük ve eskimeyecek bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica