Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

En İyi Arkadaşım Evleniyor (My Best Friend's Wedding)nostaljikinsan

13 Şubat 2015 15:11

Oyunculariyla birlikte düsününce izlenir.

Cevap Yaz

riverlicious

19 Ekim 2012 17:54

cameron diaz ve julia .. daha ne olsun ki .. iki güzel kadın harika bir komedi filminde . kesinlikle arşivlerde bulunması gereken bir film .

Cevap Yaz

emre84

5 Ağustos 2009 11:05

Harika bir film Julia Roberts muhteşem bu film koleksiyonumdaki en iyi filmlerden biri

Cevap Yaz

tolga73

26 Mart 2009 12:44

ben film deki iki bayan a da hayranım film e kız arkadaşımla beraber gitmiştim film bittiginde arkadaşım beni terk etti

Cevap Yaz

capone

12 Mart 2009 21:47

Çok güzel bir film.Julia Roberts,Dylan McDemott ve Cameron Diaz çok başarılı.Bu eğlenceli romantik-komediyi sakın kaçırmayın.

Cevap Yaz

rasim78

23 Şubat 2009 23:26

Herkesin izleyebeileceği gerçekten keyif veren bir film.

Cevap Yaz

ulaş34

13 Şubat 2009 13:47

Güzel keyiflen izlencek bir film.Filmde aşk-duygusal-komedi türünde bir yapım.Ünlü oyuncuların yer aldığı julıa roberts,dermot mulroney,camaron diaz,rupert everett gibi oyuncular yer almakta.Julıa roberts beyendiğim severek izlediğim filmlerinden biridir.

Cevap Yaz

BurCcu

25 Ekim 2008 14:54

orada julianne kadar beni çok iyi tanıyan,herşeyi konusabileceğim,çıtkırıldım olmayan ve kimberleydan çok çok daha güzel bi kadın varken asla kimberleyi seçmezdim! Michael,çok aptallık ettin=)

Cevap Yaz

emre84

30 Nisan 2008 10:56

Çok güzel bir film

Cevap Yaz

Sineperi

18 Mart 2008 15:17

İlk izlendiğinde iyi bir eğlence filmi deyip gülüp geçebileceğimiz bir film. Fakat ikinciye izlendiğinde görünenin altındaki gerçekler biraz acıtıcı. Birçoğumuzun başına gelmiştir belki de benzeri bir durum... Bir adama aşık olursunuz, ilişkiyi şu ya da bu nedenlerle yürütemezsiniz ve dost kalmaya karar verirsiniz. Bu arada hayat her ikiniz içinde normal devam ederken ve siz arkadaş olmayı başardığınızı sanırken birden en iyi arkadaşınız BİR BAŞKASIYLA evlenmeye karar verdiğini sürpriz bir şekilde açıklar. İşte muhteşem kadın Julia Robert'ın başına da bu gelir filmde. Tabii birden bocalamaya başlar, en iyi arkadaşının(!) ilgisini kaybedeceğinden korkar, onu aslında sevdiğini düşünür ve tekrar geri kazanmak için bir dizi saçmalıklar yaparak izleyiciyi eğlendirir. Filmin ana başlığı bu iken satır aralarında ince dokundurmalar var: Robert'sın canlandırdığı karakter ne kendine sadık, başarılı, duygularını rahatlıkla paylaşamayan, mücadeleci, sevdiği erkek için kendinden vazgeçmeyecek bir bir kadın. Diğer tarafta eşi için babasının zenginliğinden, üst seviyedeki sosyal statüsünden ve işinden(!) vazgeçen bir kadın var (Cameron Diaz). Bilin bakalım hangisi yarışı kazanıyor? Evlilik ve tipik bir ev erkeğinin isteyeceği kadın kimdir sizce? Filmde en can alıcı nokta: Önemli bir şeyi ifade etmek için (örneğin "seni seviyorum") çok kısa süren ve sadece o anda söylenirse yerini bulan "uygun an"ı yakalamak olduğu vurgusudur. O an geçtiğinde, söylemek istediğiniz o çok önemli şeyin anlamı kayboluuur, gideeer... Katılıyor musunuz?

Cevap Yaz
Yandex.Metrica