Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kanca (Hook)

Kanca

7,81

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 2 Saat 24 Dk Fantastik Macera Komedi Aile Fantastik, Macera, Komedi, Aile
IMDb puanı: 5.8

Yönetmen: Steven Spielberg Steven Spielberg

Ülke: ABD

Oyuncular: Dustin Hoffman, Robin Williams, Julia Roberts, Bob Hoskins, Maggie Smith, Caroline Goodall, Charlie Korsmo, Laurel Cronin, Phil Collins, Gwyneth Paltrow Devamını Gör...

Konusu : Peter Banning kendi çocukluğunu unutacak denli kendini işine adamış bir avukattır.Ailesi bile işinden sonra gelmektedir.Ailesi ile birlikte Büyükanne Wendy'nin evine yaptıkları ziyarette çocuklar Kaptan Hook tarafından kaçırılır.Tinkerball'ın yardımıyla Olmayan Ülke'ye yeniden giriş yapan Peter,çocuklarını Hook'un elinden kurtarmak için büüyk bir mücadele başlatır.Ancak bu savaş onun çoktan unuttuğu çocukluğu ve saklı kalan bir sırrı açığa çıkaracaktır(Sylvester Stallone)performer

1 Nisan 2018 21:14

2,5 saate yakın çok uzunca bir süresi olan fantastik bir film. genel anlamda çok beğenmesemde baştan sona sürükleyici bir film ama bana kalırsa bir sinema filmi 90 dakikadan fazla olmamalı (yeşil yol ve çağrı gibi nadide filmler hariç) filmde beğendiğim tek şey julia roberts'in varlığı ve oyunculuğudur.

Cevap Yaz

Yuxel1907

24 Nisan 2014 01:24

Amerikan filmlerinin artık tamamen hakim olduğu Türk sinemalarında castına bakıp da ben bu filme gitmeliyim demiştim; görüntüler müthişti ama bana pek de cazip bir film olarak gelmemişti.. Filmi o dönem Ankara'nın en iyi sineması Metropol'de seyretmiştim..

Cevap Yaz

badem ağacı

14 Şubat 2008 15:22

bütün oyunculukların muhteşem olmasının yanıunda iyi bir görsel şölen... hem çocuklar için hem de büyükler için iyi bir anlatım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica